Jura S8 Moonlight Silver

Zobraziť

 • Doprava zadarmo

Objem vodného zásobníka: 1900 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 250 g, Počet teplotných nastavení: 3, Smart (ovládanie mobilom): Áno, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 15 Viac info


Cena 1 379,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 27,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Automatické espresso Jura S8 Moonlight Silver dokonalo zapadá do dnešnej modernej doby - kávovar môžete ovládať cez svoj smartfón, vďaka Smart Conectoru, ktorý je súčasťou kávovaru. Na výber máte 15 druhov nápojov, ktorých príprava spočíva v jedinom dotyku. Na prehľadnom 4,3" dotykovom dotykovom displeji si môžete svoje obľúbené nápoje premenovať, kopírovať, presúvať, duplikovať - všetko čo potrebujete. Grafické animácie vám poslúžia ako sprievodca, ktorý zobrazuje všetky kroky prípravy alebo údržby. Súčasťou espressa je mlynček G3, ktorý sa môže pochváliť svojím veľmi tichým, rýchlym a šetrným mletím. Nová profesionálna dýza na jemnú mliečnu penu vyčarí Latte Macchiato a iné mliečne nápoje v tej najlepšej kvalite. Jasné, symetrické tvary a harmonické línie, zameranie na detail, ušľachtilé materiály vytvárajú z automatického espressa JURA S8 Moon nielen dokonalého člena domácnosti, ale aj moderný doplnok každej kuchyne.

JURA S8 Moonlight Silver automatické espresso

 • P.E.P.® - vylepšenie chuti kávy vďaka zdokonalenému systému lúhovania
 • I.W.S.® - rozpoznáva prítomnosť filtra a sám sa správne nastaví
 • Mlynček G3 - významne redukuje množstvo kávy ktoré ostáva v mlynčeku, melie ticho, rýchlo a ohľaduplne
 • 15 druhov nápojov od maličkého ristretta po latte macchiato, alebo moderné flat white
 • Veľký TFT dotykový displej
 • 3 úrovne nastavenia horúcej vody
 • Objem nádržky na vodu 1,9 l
 • Možnosť ovládania cez smartfón

Kino zážitok v kompaktnom dizajne

Štýlová S8 v jasnom, harmonickom dizajne exceluje kvalitou a presnosťou vo všetkých ohľadoch. Kombinuje to najlepšie z kompaktnej triedy s prvkami prémiového segmentu, dokonca s nádychom GIGA. Pôsobivá škála špecialít a majstrovská kvalita kávy, dokážu presvedčiť aj náročných znalcov. Koncepcia ovládania spĺňa všetky požiadavky na jednoduchosť a inteligenciu. Nová línia S od spoločnosti JURA, vytvára nový segment plnoautomatických kávovarov: prémiová stredná trieda.
 
 

Pôžitok na rôzny spôsob

Celý rad špecialít od espressa až po latte macchiato, sa skvelo vydarí vo vynikajúcej kvalite, so štýlovým kávovarom S8. Môžete pripravovať až 15 druhov špecialít, na jeden dotyk farebného displeja. Všetko vďaka mnohým špičkovým inováciám. Mlynček Aroma G3 jemne melie - dvojnásobne rýchlejšie, avšak zachováva arómu kávy. Pulzný extrakčný proces (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrakcie pri príprave espressa a ristretta, čím zaručuje ohňostroj chutí. Vďaka technológii jemnej mliečnej peny sa trendové špeciality s mliekom a mliečnou penou približujú k dokonalosti.
 
 

Vďaka novému komfortu používania objavíte stratený čas

Ovládanie je jednoduché a pohodlné pomocou 4,3" veľkého farebného dotykového displeja s vysokým rozlíšením,  integrovaného do kávovaru. Stačí sa jemne dotknúť obrazovky a obľúbená špecialita už prúdi do šálky. Inovatívna filozofia ovládania na veľkom formáte obrazovky zabezpečuje svojou jasnou logikou intuitívne, moderné a rýchle ovládanie. Grafika a animácie slúžia ako sprievodca, pretože zobrazujú všetky kroky prípravy alebo údržby. Individuálne preferencie je možné naprogramovať v niekoľkých krokoch: nápoj premenovať, presunúť, kopírovať, duplikovať, s kávovarom S8 - hneď vybavené! Ak si prajete môžete kávovar pohodlne ovládať aj prostredníctvom JURA Smart Connect Bluetooth®  (vysielač / prijímač) a bezplatnej aplikácie JURA Coffee App.

Stvorený pre mliečnu penu

Presnosť a kvalita až do posledného detailu, to je to, čo charakterizuje dizajn JURA. E8 predstavuje novú profesionálnu dýzu na jemnú mliečnu penu, je vyrobená z najkvalitnejších materiálov a navrhnutá pekne a zároveň ergonomicky. Je špeciálne vyvinutá na prípravu kávových špecialít s mliekom a mliečnou penou, vyčarí Latte macchiato a iné mliečne nápoje s mliečnou penou v najlepšej kvalite. Grafika a moderná animácia na displeji, uľahčujú obsluhu viac, ako kedykoľvek predtým.

Dizajn s jedinečnými detailmi

Dizajnéri sa zhodujú: jasné, symetrické tvary a harmonické línie kávovaru S8 mu už na prvý pohľad dávajú elegantný vzhľad a súčasný výraz. Ušľachtilé materiály a zameranie sa na detail, tvoria celistvý harmonický dizajn. Symbol vysokej kvality sa prejavuje aj na zinkovom, ručne leštenom, pod tlakom odlievanom kryte zásobníka zrnkovej kávy. Detaily a cielene zdôraznené akcenty robia kávovar JURA S8 jedinečným a charizmatickým, čo uchváti srdce každého milovníka dizajnu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1900 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 250 g
Počet teplotných nastavení 3
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 15

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Jura S8 Moonlight Silver

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Miro

15. 12. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

Výborná káva