JVC LT-32VH2105

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Uhlopriečka ("): 32 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: HD, OS TV: Linux, Elektronický informačný list


Cena 189,00 €

3,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný televízor JVC LT-32VH2105 v čiernom prevedení ponúka 32“ uhlopriečku (80 cm), rozlíšenie HD Ready (1366 x 768) a zobrazovaciu technológiu 100 Hz Picture Performance Index, vďaka čomu si vychutnáte realistický obraz plný ostrých detailov a pestrých farieb. S určitosťou poteší funkcia Skylink Fast Scan, prehrávač médii (USB), EPG (elektronický programový sprievodca) či teletext, ktoré vám poskytnú ďalšie možnosti rozšírenia vašej domácej zábavy. K fantastickému zážitku zo sledovania obľúbeného obsahu dopomôže aj kvalitný zvuk ktorý bude prúdiť do priestoru z dvojice reproduktorov s výstupným výkonom 2× 6 W. Televízor je vybavený všetkými používanými tunermi pre príjem televízneho signálu (DVB-T2/HEVC H.265, DVB-S2/S,DVB-C) a disponuje dvojicou HDMI vstupov, USB vstupom, video/audio vstupom, slúchadlovým výstupom, optickým audio výstupom či CI+ slotom.

Precíznosť a elegantný dizajn

Televízory JVC sa pýšia nielen kvalitnými zobrazovacími vlastnosťami, ale aj veľmi elegantným dizajnom. HD Ready televízor s uhlopriečkou 32" sa bude skvele vynímať v spálni, obývačke aj detskej izbičke.

Dokonalý obraz a zvuk

Vďaka technológii 100 Hz Picture Performance Index si na televízore vychutnáte maximálne realistický obraz, pestrosť farieb, ostrosť a plynulosť obrazu pri akčných a rýchlych scénach. K dokonalému pôžitku zo sledovania patrí nielen skvelý obraz, ale tiež kvalitné zvuková kulisa. Preto je televízor osadený dvoma 6 W reproduktormi, s podporou priestorového zvuku.

Maximálna kompatibilita pre príjem televízneho signálu

Televízor je vybavený všetkými používanými tunermi pre príjem televízneho signálu. Nechýba DVB-T2 tuner s kodekom HEVC H.265 pre príjem nového štandardu pozemného digitálneho vysielania, DVB-C tuner pre príjem káblových televízií ani DVB-S2 / S tuner pre príjem satelitného vysielania, ktorý dopĺňa Skylink Fast Scan.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia HD
OS TV Linux

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JVC LT-32VH2105

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené