JVC LT-55VA3035


Televízor, Smart: Áno, LED obrazovka, Uhlopriečka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Nie, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 419,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 41,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný Smart televízor JVC LT-55VA3035 v čiernom prevedení ponúka 55“ uhlopriečku (139 cm), rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160), zobrazovaciu technológiu 1800 Hz Picture Performance Index a podporu formátov HDR 10, Dolby Vision HDR, vďaka čomu si vychutnáte realistický obraz plný ostrých detailov. Operačný systém Android TV so vstavanou Wi-Fi vám poskytne jednoduchý prístup do sveta multimediálnej zábavy a k fantastickému zážitku zo sledovania obľúbeného obsahu dopomôže aj kvalitný zvuk ktorý bude prúdiť do priestoru z dvojice reproduktorov s technológiou Dolby Audio Processing a výkonom 2× 10 W. Televízor je vybavený všetkými používanými tunermi pre príjem televízneho signálu (DVB-T2/HEVC H.265, DVB-S2/S,DVB-C) a disponuje štvoricou HDMI vstupov, dvojicou USB vstupov, video/audio vstupom, PC vstupom, sluchadlovým výstupom, optickým audio výstupom, LAN pripojením či CI+ slotom.

Android TV 

Objavte jednoduchší spôsob, ako si užiť zábavu, ktorú máte radi. Sledujte videá zo svojich obľúbených aplikácií, prehrávanie hudby, hrajte hry, a to všetko na veľkej obrazovke televízora.

  • Bohatá ponuka aplikácii - Vyberte si so širokej ponuky viac ako 5000 aplikácií dostupných na Google Play a nainštalujte si ich priamo do televízora. Väčšina zahraničných i tuzemských VoD aplikácií, ako je napr. Youtube , Netflix , HBO GO alebo Lepší.TV , je k dispozícii pre Android TV.

  • Vstavaná funkcia Chromecast - umožňuje jednoduchý prenos fotografií, videí, hudby a ďalšieho obľúbeného obsahu z vášho zariadenia priamo do televízora.

  • Funkcia AVS Audio Video Share - prepojí televízor s ďalšími zariadeniami v domácej sieti, na veľkej obrazovke si tak môžete prehrať uložený obsah.

  • Hlasové vyhľadávanie - Vďaka hlasovému vyhľadávaniu Google môžete pomocou diaľkového ovládača ľahko vyhľadať požadované informácie či obľúbený obsah.

Podľahnite ostrému obrazu

Vďaka 4K rozlíšeniu 3840×2160 pxl a zobrazovacej technológii 1800 Hz Picture Performance Index vám Smart televízor JVC ponúkne realistický obraz a maximálne príjemný zážitok zo sledovania obľúbeného obsahu. K dokonalému pôžitku zo sledovania filmu patrí nielen ostrý a do najmenšieho detailu vierohodný obraz, ale tiež kvalitná zvuková kulisa. Preto je televízor vybavený pokročilou technológiou spracovania zvuku Dolby audio Processing .

Maximálna kompatibilita pre príjem televízneho signálu

Televízor je vybavený všetkými používanými tunermi pre príjem televízneho signálu. Nechýba DVB-T2 tuner s kodekom HEVC H.265 pre príjem nového formátu pozemného digitálneho vysielania. Štandardom televízorov JVC je tiež káblový DVB-C tuner a DVB-S2 / S tuner pre príjem satelitného vysielania, ktorý dopĺňa Skylink Fast Scan.

HbbTV

Stlačením červeného HbbTV tlačidla vstúpite do doplnkového obsahu a archívov televíznych staníc.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JVC LT-55VA3035

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené