JVC LT-55VU3005

Cena:
449,00 €

Pôvodná cena 449,99 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 8,98 €
Elektronický informačný list

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantný Smart televízor JVC LT-55VU3005 v čiernom prevedení ponúka 55“ uhlopriečku (139 cm), rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160), zobrazovaciu technológiu 1500 Hz Picture Performance Index, podporu formátu HDR 10, technológiu Micro Dimming (vylepšuje detaily v tmavých scénach) či technológiu Super Resolution, vďaka čomu si vychutnáte realistický obraz plný ostrých detailov a pestrých farieb. S určitosťou poteší možnosť pripojenia k internetovej sieti LAN, vstavaná Wi-Fi, podpora technológie HbbTV či funkcia Audio Video Share, ktoré vám poskytnú ďalšie možnosti rozšírenia vašej domácej zábavy. K fantastickému zážitku zo sledovania obľúbeného obsahu dopomôže aj kvalitný zvuk ktorý bude prúdiť do priestoru z dvojice reproduktorov s technológiou Dolby Audio Processing a výkonom 2× 10 W. Televízor je vybavený všetkými používanými tunermi pre príjem televízneho signálu (DVB-T2/HEVC H.265, DVB-S2/S,DVB-C) a disponuje dvojicou HDMI vstupov, USB vstupom, video/audio vstupom, PC vstupom, sluchadlovým výstupom, optickým audio výstupom či CI+ slotom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Popis produktu

Podľahnite ostrému obrazu

Smart televízor JVC sa môže chváliť ostrosťou obrazu, ktorá si nezadá s ostrosťou samurajského meča. Vďaka 4K rozlíšeniu 3840 × 2160 pxl a zobrazovacej technológii 1500 Hz Picture Performance Index vám ponúkne realistický obraz a maximálne príjemný zážitok zo sledovania TV. Ten navyše vylepšujú i ďalšie technológie. Algoritmus Super Resolution sa stará o kvalitu obrazu tým, že inteligentne prevádza obsah SD, HD alebo Full HD na úroveň UHD obrazu. Micro Dimming vylepšuje detaily v tmavých scénach, zlepšuje kontrast a hĺbku farieb. K dokonalému pôžitku zo sledovania filmu patrí nielen ostrý a do najmenšieho detailu vierohodný obraz, ale tiež kvalitná zvuková kulisa. Preto je televízor vybavený pokročilou technológiou spracovania zvuku Dolby audio Processing.

Maximálna kompatibilita pre príjem televízneho signálu

Televízor je vybavený všetkými používanými tunermi pre príjem televízneho signálu. Nechýba DVB-T2 tuner s kodekom HEVC H.265, vďaka ktorému budete plne pripravení na prechod na nový štandard pozemného digitálneho vysielania. Štandardom televízorov JVC je tiež káblový DVB-C tuner a DVB-S2/S tuner pre príjem satelitného vysielania, ktorý dopĺňa Skylink Fast Scan.

Užívajte si so Smart TV

Smart televízory JVC otvárajú novú dimenziu ich používania. Vďaka vstavanej Wi-Fi jednoducho pripojíte svoj televízor do domácej siete a razom môžete nahliadnuť doslova do celého sveta.

  • Youtube v 4K priamo na obrazovke televízora - Obľúbená sociálna sieť so zameraním na videoobsah je ľahko dostupná aj v JVC televízoroch. Bez nutnosti akejkoľvek ďalšej inštalácie sa, po pripojení k internetovej sieti, ľahko dostanete k miliónom hodinám najrôznejších videí, videoklipov a filmov.

  • Skylink Live TV - Internetová televízia Skylink Live TV umožňuje na televízoroch JVC sledovať vysielanie vybraných programov z ponuky satelitnej platformy Skylink. Skylink Live TV je možné používať aj bez satelitnej antény. Pre jej využitie stačí pripojiť televízor k internetovej sieti a spustiť predinštalovanú aplikáciu Skylink Live TV v televízore. 

  • Netflix a Prime Video - Televízor JVC umožňuje prístup tiež videotéky Netflix a Prime Video. Vďaka týmto službám získate takmer nekonečný výber relácií na spríjemnenie všedného večera.

  • Lepší.TV - Obľúbenú službu tzv. IPTV , čiže príjem televízneho vysielania cez internetovú sieť môžete využiť aj v televízore JVC a to vďaka nainštalovanej aplikácii pre službu Lepší.TV. Pre jej využitie stačí pripojiť televízor k internetovej sieti. Kompatibilita nie je závislá od typu vstavaného tunera alebo na lokácii, kde chcete službu využívať. Oceníte ju predovšetkým v miestach, kde je zlý signál pozemného vysielania.

  • HbbTV - Stlačením červeného HbbTV tlačidla vstúpite do doplnkového obsahu a archívov televíznych staníc.

  • Audio Video Share - Funkcia AVS čiže Audio Video Share umožňuje jednoducho prepojiť televízor v domácej sieti s ďalšími prístrojmi podporujucími túto funkciu. Ľahko si tak na veľkej obrazovke prehráte videá alebo zobrazíte fotografie. Rovnako pohodlne môžete zrkadliť obrazovku prenosného zariadenia na televízore vďaka funkcii Screen Share.

Pripojené súbory

IL_SK_2094986 [*.pdf, 42.88 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 55 "
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Linux

Ďalšie vlastnosti

Značka: Jvc
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PPI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 1500

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 55 "
iUhlopriečka (cm): 139 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 50
Hĺbka farieb: 8 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Áno
Verzia HDMI: HDMI 2.0
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 124,5 cm
Výška: 72,5 cm
Hĺbka: 9 cm
Hmotnosť: 13,12 Kg
Výška s podstavcom: 78,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: diaľkový ovládač

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Linux

Funkcie

HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 82 kWh

Ostatné

Kód produktu: JVCLT55VU3005

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore