JVC LT-32VH5105

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Uhlopriečka ("): 32 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: HD, OS TV: Linux, Elektronický informačný list


Cena 269,00 €

5,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný Smart televízor JVC LT-32VH5105 v čiernom prevedení ponúka 32“ uhlopriečku (80 cm), rozlíšenie HD Ready (1366 x 768), zobrazovaciu technológiu 600 Hz Picture Performance Index a podporu HDR (kompatibilita s formátmi HDR10 a HLG), vďaka čomu si vychutnáte realistický obraz plný ostrých detailov a pestrých farieb. S určitosťou poteší možnosť pripojenia k internetovej sieti LAN, vstavaná Wi-Fi, podpora technológie HbbTV či funkcia Audio Video Share, ktoré vám poskytnú ďalšie možnosti rozšírenia vašej domácej zábavy. K fantastickému zážitku zo sledovania obľúbeného obsahu dopomôže aj kvalitný zvuk, ktorý bude prúdiť do priestoru z dvojice reproduktorov s technológiou Dolby Audio Processing a výkonom 2× 6 W. Televízor je vybavený všetkými používanými tunermi pre príjem televízneho signálu (DVB-T2/HEVC H.265, DVB-S2/S,DVB-C) a disponuje trojicou HDMI vstupov, dvojicou USB vstupov, video/audio vstupom, PC vstupom, slúchadlovým výstupom, optickým audio výstupom či CI+ slotom.

Podľahnite ostrému obrazu

Televízor JVC sa pýši nielen kvalitnými zobrazovacími vlastnosťami, ale aj veľmi elegantným dizajnom. Vďaka technológii 600 Hz Picture Performance Index si na televízore vychutnáte maximálne realistický obraz, pestrosť farieb, ostrosť a plynulosť obrazu pri akčných a rýchlych scénach. K dokonalému pôžitku zo sledovania patrí nielen skvelý obraz, ale tiež kvalitná zvuková kulisa s podporou priestorového zvuku.

Maximálna kompatibilita pre príjem televízneho signálu

Televízor je vybavený všetkými používanými tunermi pre príjem televízneho signálu. Nechýba DVB-T2 tuner s kodekom HEVC H.265 pre príjem nového štandardu pozemného digitálneho vysielania, DVB-C tuner pre príjem káblových televízií ani DVB-S2 / S tuner pre príjem satelitného vysielania, ktorý dopĺňa Skylink Fast Scan. Podpora HbbTV vysielania vám zaistí prístup k doplnkovému obsahu a archívom televíznych staníc.

Smart televízor

Smart televízory JVC otvárajú novú dimenziu ich používania. Vďaka vstavanej Wi-Fi jednoducho pripojíte svoj televízor do domácej siete a razom môžete nahliadnuť doslova do celého sveta. Rad obľúbených aplikácií vám poskytne prístup k obsahu poskytovateľov internetových služieb.

  • YouTube priamo na obrazovke TV - Najobľúbenejšia sociálna sieť so zameraním na videoobsah je ľahko dostupná aj v JVC televízoroch. Bez nutnosti akejkoľvek ďalšej inštalácie sa, po pripojení k internetovej sieti, ľahko dostanete k miliónom hodinám najrôznejších videí, videoklipov a filmov.

  • Skylink Live TV - Internetová televízia Skylink Live TV umožňuje na televízoroch JVC sledovať vysielanie vybraných programov z ponuky satelitnej platformy Skylink. Skylink Live TV je možné používať aj bez satelitnej antény. Pre jej využitie stačí pripojiť televízor k internetovej sieti a spustiť predinštalovanú aplikáciu Skylink Live TV v televízore.

  • Netflix a Amazon Prime Video - Televízor JVC umožňuje prístup tiež videotéky Netflix a Prime Video. Vďaka týmto službám získate takmer nekonečný výber relácií na spríjemnenie všedného večera.

  • Funkcia Audio Video Share - Funkcia AVS čiže Audio Video Share zase umožňuje jednoducho prepojiť televízor v domácej sieti s ďalšími prístrojmi podporujúce túto funkciu. Ľahko si tak na veľkej obrazovke prehráte videá alebo zobrazíte fotografie. Rovnako pohodlne môžete zrkadliť obrazovku prenosného zariadenia na televízore vďaka funkcii Screen Share.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia HD
OS TV Linux

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií JVC LT-32VH5105

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené