Kärcher RC 3

Cena:
589,00 €

Pôvodná cena 699,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,78 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Smart robotický vysávač KÄRCHER RC 3 sa hodí pre upratovanie všetkých typov podláh. Vysoko výkonný sací motor sa postará o všetky nečistoty, ako sú chlpy, prach alebo omrvinky. Inovatívnym systémom pomocou laserovej kamery systematicky a samostatne povysáva podlahy a navyše vďaka senzorom zabraňuje kolíziám a pádom zo schodov. Lítium-iónovú batériu s veľkou kapacitou dokáže na jedno nabitie, ktoré prebieha automaticky v dodávanej stanici, upratovať až 120 minút, a zároveň jeho hlučnosť nepresahuje hranicu 71 dB. Oceníte tiež možnosť ovládať robotický vysávač pomocou smartfónu/tabletu odkiaľkoľvek potrebujete.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 16 %
 • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Robotický vysávač Electrolux PI91-5SSM s LED displejom a inovatívnym tvarom. Čas nabíjania vysávača je 3,6 hodiny, filter PureAir je umývateľný a kapacita nádoby na prach má objem 0,7 litra. Medzi prednosti vysávača patrí možnosť prepojenia so smartfónom pomocou aplikácie, praktický časovač a ľahká konštrukcia s hmotnosťou iba 3,32 kg. Originálny trojuholníkový tvar zaistí bezproblémové vysávanie kútov miestností a priestoru pozdľž stien. Predná XXL kefa a PowerBrush kefa sa postarajú o vysávanie s dokonalým výsledkom. Hlučnosť 75 dB. Farba: Zlatá metalická.

Základné parametre

 • Prevádzková doba: 40 min.
 • Automatické dobíjanie: Áno
 • Smart (ovládanie mobilom): Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

KÄRCHER RC 3

 • Doba nabíjania: 240 min.
 • Prac. dobana jedno nabitie: 90 -120 min
 • Objem nádoby na nečistoty: 350 ml
 • Pracovná šírka: 280 mm
 • Hlučnosť: 71 dB
 • Plošný výkon na jedno nabitie: 175 m2
 • Hmotnosť stroja: 3,6 kg
 • Smart technológia: ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Robotický vysávač

Upratovanie vašej domácnosti bude odteraz zábavou. Jedná sa o praktického pomocníka KÄRCHER RC 3, ktorý je určený na upratovanie všetkých druhov podláh, dokonca aj na kobercoch s krátkym vlasom. Efektívne čistenie podlahy zaistí aj vďaka systematickej práci pomocou navigačnej laserovej kamery, čím vytvára dočasný plánik vysávania, systematicky a samostatne vysaje byt, nevynechá pritom jediné miesto. Navyše robotický vysávač disponuje pokročilým systémom senzorov, ktoré ho chránia a zabraňujú kolíziám a pádom zo schodov. Vďaka tomu budete môcť nechať vysávač robiť svoju prácu aj na chodbe na poschodí a nebáť sa žiadneho nebezpečenstva.

2 čistiace režimy

 • Automatický režim: efektívne čistenie obytného priestoru
 • Bodový režim: presné čistenie zákazníkom definovanej plochy

Smart aplikácia

Užívateľsky prívetivá aplikácia Vás umožní výber viacerých časov na čistenie, pomocou funkcie časovača. A taktiež máte prehľad o aktuálnej polohe vysávača, ako aj plochách, ktoré už povysával, vďaka interaktívnej mape.

Moderné technológie

Akumulátorový robotický vysávač od spoločnosti Kärcher je vybavený duálnym kefovým systémom pre najlepšie možné výsledky vysávania. Vzhľadom k jeho rozmerom a malej výške vie vysávať aj pod nábytkom, perfektne čistí aj v okolí stien a v rohoch. Efektívne si poradí s malým výškovým prechodom medzi tvrdou podlahou a kobercom, optimálne vysaje oba povrchy. Efektívne pozbiera z podlahy všetky nečistoty priamo do nádoby na nečistoty s objemom 350 ml.

 • Možnosť autonómneho čistenia vďaka denným čistiacim programom s rôznymi časovými intervalmi

Stále uprataná domácnosť

Veľkým benefitom je dlhá výdrž batérie, ktorá vydrží na jedno nabitie až 120 min. A keď sa náhodou stane, že sa batéria vysávača nečakane vybije, robot KÄRCHER RC 3 si nájde  automaticky cestu k nabíjacej stanici a znovu nabije lítium-iónovú batériu. Následne pokračuje vo vysávaní v mieste, kde ho prerušil. Nestane sa tak, že by vysávač zostal vybitý uprostred miestnosti a nedokončil upratovanie. S hlučnosťou 71 dB vás nebude rušiť pri vašom bežných činnostiach ani pri odpočinku. A ak ste priaznivcom smart technológií poteší Vás určite aj možnosť ovládania vysávača pomocou intuitívnej aplikácie v telefóne.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 120 min.
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatické dobíjanie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: KÄrcher
iSmart: Áno
Umývateľný filter: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 34 cm
Hmotnosť: 3600 g
Výška: 9,6 cm
Hĺbka: 34 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: bočná metla

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 71 dB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 4 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Energetické údaje

Prevádzková doba: 120 min.

Ďalšie parametre

Senzor proti pádu zo schodov: Áno
Senzor proti nárazu: Áno
Automatické vysypanie: Nie
Prekonanie prekážky do výšky: 20 mm
Mopovanie: Nie
Časový rozvrh: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Určenie bodu vysávania: Áno
Technológia: Wifi
Automatické dobíjanie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 1.198-203.0

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore