Kaspersky Internet Security 2021 Nová Box 3Z/1R

Cena:
23,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,48 €

POPIS PRODUKTU

Antivírusový softvér Kaspersky Internet Security 2021 chráni vaše zariadenie pred vírusmi, škodlivým softvérom a ďalšími hrozbami. Nechýba vlastná brána firewall, sledovanie sieťových aktivít v reálnom čase, ochrana webovej kamery pred zneužitím a rodičovská kontrola, ktorá ochráni vaše deti. Tiež disponuje ochranou online platieb a bezpečným prihlásením do internetového bankovníctva. Softvér je dodávaný vo forme kartičky s aktivačným kódom. Licencia pre 3 zariadenia je platná jeden rok.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Komplexná ochrana 

Softvér Kaspersky Internet Security 2021 obsahuje mnoho nástrojov, ktoré vás v reálnom čase spoľahlivo ochránia pred vírusmi, škodlivými aplikáciami a inými hrozbami. K dispozícii máte pravidelné hĺbkové kontroly všetkých súborov uložených v pamäti počítača, tabletu alebo telefónu. Kaspersky Internet Security tiež blokuje prístup na potenciálne nebezpečné internetové stránky a zabraňuje spúšťaniu škodlivých skriptov. 

Zabezpečené online platby 

Ak chcete platiť online a radi spravujete svoje financie prostredníctvom internetového bankovníctva, je pre vás Kaspersky Internet Security tou pravou voľbou. Okrem ochrany dôverných dát tiež disponuje funkciou zadávania údajov zo zabezpečenej klávesnice zobrazenej na obrazovke.

Súkromné prehliadanie a ďalšie typy ochrany

Nechýba možnosť súkromného prehliadania webových stránok. Táto funkcia zaznamenáva požiadavky odoslané prehliadačom a umožňuje ich upravovať tak, aby ste boli chránení pred sledovaním vašej aktivity. K pocitu bezpečia na internete prispieva ochrana webovej kamery aj kontrola prichádzajúcich a odchádzajúcich e-mailov.

Intuitívne prostredie

Užívateľské prostredie je navrhnuté tak, aby bolo čo najjednoduchšie a maximálne prehľadné. Jednotlivé funkcie si môžete nastaviť podľa svojich predstáv. Antivírusový softvér má minimálne požiadavky na výkon počítača a nijako vás nebude brzdiť alebo obťažovať pri vašich bežných činnostiach.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ softvéru: antivírus
Médium: Kód/Voucher

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 0,01 m
Šírka: 400 mm
Výška: 140 mm
Hmotnosť: 80 g
Hĺbka: 10 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Kaspersky lab
Typ softvéru: antivírus
Médium: Kód/Voucher

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 10

Ostatné

Kód produktu: KL1939O5CFS-21MSBKSK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore