Každý nákup v NAY Elektrodome sa dá pripísať k dobru

Spoločnosť NAY Elektrodom dlhodobo podporuje neziskovú organizáciu Dobrý anjel a jej systém pomoci onkologickým pacientom a ich rodinám. Najnovšie sa rozhodla svoju podporu rozšíriť o ďalšie formy pomoci. Predovšetkým tým, že zapojí do pomoci členov vernostného programu, tak že z ich nákupov odvedie časť na dobročinné účely a tiež tým, že svojim zákazníkom umožní zaokrúhliť výslednú sumu nákupu v prospech dobrej veci.

"Už roky vďaka darovaným spotrebičom od spoločnosti NAY Elektrodom môžu naši príjemcovia pomoci žiť kvalitnejší život. Za ďalšie nové formy podpory sme tiež nesmierne vďační a každý cent opäť poputuje tým, ktorí to tak veľmi potrebujú," povedal Ján Dobák, riaditeľ n. o. Dobrý anjel.

Spoločnosť NAY sa rozhodla, že v čase od 7. mája do 3. júna 2015, z každého nákupu členov NAY Extra klubu venuje 0,5 % na pomoc Dobrému anjelovi. NAY Extra klub je vernostný program, ktorý odmeňuje pravidelných a verných zákazníkov. Členovia NAY Extra klubu, ktorých je vyše 800-tisíc nakupujú lacnejšie, a to nielen vďaka nákupom elektroniky, ale aj vďaka nákupom potravín, oblečenia, kozmetiky, dovoleniek, či iných produktov a služieb u vybraných partnerov. 

 „Systém Dobrý anjel sme sa rozhodli podporiť najmä preto, že celú vybranú sumu do posledného centu poukazuje na pomoc rodinám s deťmi, ktoré onkologické ochorenie priviedlo do finančnej tiesne,“ poznamenal František Vámoši, marketingový manažér spoločnosti NAY a. s.

Zároveň dostanú možnosť pomáhať aj zákazníci, ktorí nie sú členmi NAY Extra klubu. Ak ktorýkoľvek zákazník v predajniach NAY Elektrodom nakúpi napríklad za 9,90 €, má možnosť zaokrúhliť túto sumu na ľubovoľnú vyššiu sumu, pričom rozdiel poukáže spoločnosť NAY do systému Dobrý anjel. 

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.