KEF M400 (bielo-zlatá)

Zobraziť

Zabudovaný mikrofón: Áno, Citlivosť: 101.5 dB, Impedancia: 32 ohm, Rozhranie: 3,5 mm, Štýl nosenia: náhlavné, Ovládanie hlasitosti: Áno, Aktívne tlmenie hluku: Nie, Odnímateľný kábel: Áno, Dĺžka kábla: 1.3 m Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Slúchadlá KEF M400 disponujú 40 mm neodymovými meničmi s výkonom 30 mW. Citlivosť slúchadiel dosiahla úroveň 101.5 dB. Frekvenčný rozsah slúchadiel je v rozpätí 20 Hz - 20 kHz. Impedancia: 32 Ohm. Súčasťou vybavenia slúchadiel patria aj tlačidlá na príjem hovoru a ovládanie hlasitosti. Konektor: 3,5 mm stereo jack. Dĺžka kábla dosahuje 1,3 metra. Hmotnosť: 175 gramov. Prevedenie: Champagne White.

Séria M400

Slúchadlá KEF M400 prenesú špičkový zvuk z uší priamo do Vašich zmyslov. Vychutnajte si vynikuajúcu kvalitu zvuku v elegantnom dizajne so slúchadlami, ktoré sú skonštruované pre maximálne pohodlie.

 

Hudobná poézia

Ak ste posadnutý zvukom s vysokým rozlíšením, tak slúchadlá KEF M400 sú určené pre Vás. 40 mm neodymové meniče so svojou unikátnou konštrukciou zabezpečia detailné výšky, hladké stredy aj dynamické basy. Vychutnávajte si hudbu so slúchadlami M400, s ktorými vaša hudba bude znieť ešte lepšie.

 

Dizajn na mieru

Slúchadlá sa skonštruované tak, aby ste nemali problém ich prenášať v batohu či cestovnej taške. Sklopný rám je navrhnutý tak, aby sa stali slúchadlá KEF M400 maximálne kompaktnými. Konštrukcia slúchadiel je pripravená maximálne izolovať neželané okolité vplyvy, aby ste sa mohli sústrediť iba na hudbu. Dizajn slúchadiel bol navrhnutý pod krídlami F.A. Porsche.

Kompatibilné s Apple aj Android zariadeniami

Slúchadlá KEF M400 sú plne kompatibilné s Apple zariadeniami a väčšinou ostatných zariadení. Zažite explóziu dokonalého zvuku s hudbou v smartfóne, tablete či MP3 prehrávači jednoduchým pripojením 3,5 mm stereo jack konektora.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Citlivosť 101.5 dB
Impedancia 32 ohm
Rozhranie 3,5 mm
Štýl nosenia náhlavné
Ovládanie hlasitosti Áno
Aktívne tlmenie hluku Nie
Odnímateľný kábel Áno
Dĺžka kábla 1.3 m

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia KEF M400 (bielo-zlatá)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené