Kenwood KDC-130UB

Cena:
73,90 €

Pôvodná cena 79,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,48 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Autorádio Kenwood KDC-130UB disponuje veľkým 13-miestnym displejom s modrým podsvietením tlačidiel. Hudbu prehráva z FM/AM rádia s mnohými modernými funkciami, ako automatickým ladením a ukladaním do pamäte, RDS, Radio Text Plus či rozoznanie vysielania dopravných informácií. Dostupný je aj AUX vstup a USB port, ktorý podporuje pripojenie s Android smartfónmi, a tým sprístupňuje mnohé funkcie prehrávača z telefónu. Samozrejmosťou je tiež CD mechanika. Cez USB slot je možné prehrávať formáty MP3, WMA, WAV a FLAC alebo nabíjať telefón. Maximálny výkon je 4 x 50 W. Možné je tiež pripojiť subwoofer. Zaujímavou funkciou je Drive EQ, ktorá prispôsobí hlasitosť istých frekvencií hudby tak, aby prekryli hluk jazdy auta.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 8 %

Zvážte aj tento produkt

Autorádio Sony CDX-G1302U s odnímateľným panelom a zeleným podsvietením tlačidiel je vybavené CD mechanikou, AUX vstupom i USB konektorom. Funkcia EXTRA BASS vylepšuje zvuky vo vašej hudbe, zatiaľ čo výkon 4 x 55 W vám dáva potrebnú hlasitosť pre ozvučenie automobilu. Ľahko streamujte hudbu z telefónu a upravte zvuk pomocou 10-pásmového ekvalizéra. Predný port USB sa pripojí k hudobnej knižnici smartphonu alebo MP3 prehrávača a prehraje súbory MP3, WMA i FLAC. Čelný AUX (jack 3.5 mm) dovolí pripojiť ľubovoľné zariadenie so slúchadlovým alebo linkovým výstupom.

Základné parametre

  • Bluetooth: Nie
  • USB port: Áno
  • Zvukové formáty: mp3, wma, flac

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Prakticky dostupné technológie

Autorádio disponuje klasickou konštrukciou s odnímateľným predným panelom. Na ňom je najvýraznejší 13-miestny LCD displej, ktorý obklopujú tlačidlá s modrou farbou podsvietenia. Jas je možné nastaviť až v 32 krokoch. Zozadu je vybavený Mitsumi 16 pin konektorom pre pripojenie k autu, ISO konektorom a párom CINCH výstupov. K prevádzke potrebuje napätie 14,4 V. Maximálna spotreba prúdu je 10 A. V zariadení je možné nastaviť časovač vypnutia a predísť tým míňaniu batérie.

Hudba pohodlne aj z mobilu

KDC-130UB disponuje mnohými možnosťami prehrávania hudby. Samozrejmosťou je FM/AM digitálny tuner. Do pamäte si môžete uložiť až 24 frekvencií. Podporované sú funkcie RDS a Radio Text Plus, vďaka ktorým vidíte názov naladenej stanice a programu na displeji. Rádio dokáže stanice pri prvom použití samé nájsť, vybrať frekvenciu s najsilnejším signálom a následne všetky uložiť do pamäte, takže sa nemusíte starať o zdĺhavé ladenie. Možné je tiež zapnúť rozoznávanie vysielania dopravných informácii a autorádio Vás naň automaticky upozorní pridaním hlasitosti. Okrem rádia je vstavaná tiež CD-R/RW mechanika. Moderným zariadením ho však robia možnosti pripojenia USB 2.0 kľúča, AUX vstup a prehrávanie z Android zariadení. USB konektor podporuje pripojenie rozbočovača a prepínanie medzi viacerými zdrojmi dát. Podporované sú nielen MP3 a WMA formáty, ale aj bezstratové WAV či FLAC. Oplatí sa tiež stiahnuť si aplikáciu Kenwood music control do Vášho telefónu, ktorá po jeho pripojení do USB vstupu uľahčuje prehrávanie hudby a podporuje viaceré smart funkcie. Vďaka tomu už nebudete musieť svoju hudbu sťahovať, či kopírovať cez rôzne zariadenia a vychutnáte si ju v pohode aj cez svoj mobil.

Jednoduché a pritom nabité funkciami

Autorádio po pripojení štyroch reproduktorov dosahuje maximálny výkon 200 Wattov. Vďaka pre-outu z CINCH konektorov a zabudovanému low-pass filtru môžete pripojiť aj subwoofer. Zvukové vlastnosti môžete meniť pomocou 8 prednastavených ekvalizácií či funkciou Bass Boost, ktorá navyšuje basové frekvencie v piatich úrovniach. Zaujímavou vymoženosťou je tiež Drive EQ, čo je špeciálna funkcia ekvalizácie, ktorá zosilní určité frekvencie tak, aby prekryli hluk jazdy. A k maximálnej spokojnosti z používania Kenwood KDC-130UB pri cestovaní je tiež podporované OEM ovládanie tlačidlami na volante, vďaka čomu máte najpotrebnejšie funkcie pod rukami.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Nie
USB port: Áno
Zvukové formáty: wav, wma, mp3, flac
iSlot pre pamäťovú kartu: Nie
DVD mechanika: Nie
Celkový výkon: 200 W
AUX vstup: Áno
DAB: Nie
Veľkosť: 1 din
CD mechanika: Áno
Diaľkové ovládanie: Nie
Odnímateľný panel: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Kenwood electronics
Celkový výkon: 200 W
Veľkosť: 1 din
Odnímateľný panel: Áno

Konektivita

iBluetooth: Nie
USB port: Áno
Linkový výstup: Áno
AUX vstup: Áno
Výstup pre subwoofer: Áno

Multimedia

Zvukové formáty: wav, wma, mp3, flac

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

Podporované pásma: FM, AM
DAB: Nie
RDS: Áno
Počet predvolieb: 24

Mechanika a disk

DVD mechanika: Nie
CD mechanika: Áno

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: KDC-130UB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore