Kenwood KMM-125 RGB

Cena:
59,90 €

Pôvodná cena 64,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Autorádio Kenwood KMM-125 RGB disponuje veľkým 13-miestnym displejom s variabilným podsvietením tlačidiel. Hudbu prehráva z FM/AM rádia s možnosťou uloženia až 24 staníc. Disponuje modernými funkciami, ako automatické ladenie a ukladanie do pamäte, RDS, Radio Text Plus či rozoznanie vysielania dopravných informácií. Dostupný je aj AUX vstup a USB port, ktorý podporuje pripojenie s Android smartfónmi, a tým sprístupňuje mnohé funkcie prehrávania hudby z telefónu. Z USB kľúčov je možné prehrávať formáty MP3, WMA, WAV a FLAC. Maximálny výkon je 4 x 50 W. Možné je tiež pripojiť subwoofer či externé reproduktory.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 8 %

Zvážte aj tento produkt

Autorádio Kenwood KDC-130UR disponuje veľkým 13-miestnym displejom s červeným podsvietením tlačidiel. Hudbu prehráva z FM/AM rádia s mnohými modernými funkciami, ako automatickým ladením a ukladaním do pamäte, RDS, Radio Text Plus či rozoznanie vysielania dopravných informácií. Dostupný je aj AUX vstup a USB port, ktorý podporuje pripojenie s Android smartfónmi, a tým sprístupňuje mnohé funkcie prehrávača z telefónu. Samozrejmosťou je tiež CD mechanika. Cez USB slot je možné prehrávať formáty MP3, WMA, WAV a FLAC alebo nabíjať telefón. Maximálny výkon je 4 x 50 W. Možné je tiež pripojiť subwoofer. Zaujímavou funkciou je Drive EQ, ktorá prispôsobí hlasitosť istých frekvencií hudby tak, aby prekryli hluk jazdy auta.

Základné parametre

  • Bluetooth: Nie
  • USB port: Áno
  • Zvukové formáty: mp3, wma, wav, flac

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Prakticky dostupné technológie

Autorádio disponuje klasickou konštrukciou s odnímateľným predným panelom. Na ňom je najvýraznejší 13-miestny LCD displej, ktorý obklopujú tlačidlá s nastaviteľnou farbou podsvietenia. Jas je možné nastaviť až v 32 krokoch. Keďže nedisponuje CD mechanikou, telo je krátke, vďaka čomu je možné zmenšiť montážnu hĺbku. Je vybavený Mitsumi 16 pin konektorom pre pripojenie k autu, ISO konektorom a dvoma pármi CINCH výstupov. K prevádzke potrebuje napätie 14,4V. Maximálna spotreba prúdu je 10 A. V zariadení je možné nastaviť časovač vypnutia a predísť tým míňaniu batérie.

Hudba pohodlne aj z mobilu

KMM-125 disponuje mnohými možnosťami prehrávania hudby. Samozrejmosťou je FM/AM digitálny tuner. Do pamäte si môžete uložiť až 24 frekvencií. Podporované sú funkcie RDS a Radio Text Plus, vďaka ktorým vidíte názov naladenej stanice a programu na displeji. Rádio dokáže stanice pri prvom použití samé nájsť, vybrať frekvenciu s najsilnejším signálom a následne všetky uložiť do pamäte, takže sa nemusíte starať o zdĺhavé ladenie. Možné je tiež zapnúť rozoznávanie vysielania dopravných informácii a autorádio vás naň automaticky upozorní pridaním hlasitosti. Moderným zariadením ho však robia možnosti pripojenia USB 2.0 kľúča, AUX vstup a prehrávanie z Android zariadení. USB konektor podporuje pripojenie rozbočovača a prepínanie medzi viacerými zdrojmi dát. Podporované sú nielen MP3 a WMA formáty, ale aj bezstratové WAV či FLAC. Oplatí sa tiež stiahnuť si aplikáciu Kenwood music control do Vášho telefónu, ktorá po jeho pripojení do USB vstupu uľahčuje prehrávanie hudby a podporuje viaceré smart funkcie. Vďaka tomu už nebudete musieť svoju hudbu sťahovať, či kopírovať cez rôzne zariadenia a vychutnáte si ju v pohode aj cez svoj mobil.

Jednoduché a pritom nabité funkciami

Autorádio po pripojení štyroch reproduktorov dosahuje maximálny výkon 200 Wattov. Vďaka pre-outu z CINCH konektorov a zabudovanému low-pass filtru môžete pripojiť aj subwoofer. Zvukové vlastnosti môžete meniť pomocou 8 prednastavených ekvalizácií či funkciou Bass Boost, ktorá navyšuje basové frekvencie v piatich úrovniach. Zaujímavou vymoženosťou je tiež Drive EQ, čo je špeciálna funkcia ekvalizácie, ktorá zosilní určité frekvencie tak, aby prekryli hluk jazdy. A k maximálnej spokojnosti z používania Kenwood KMM-125 pri cestovaní je tiež podporované OEM ovládanie tlačidlami na volante, vďaka čomu máte najpotrebnejšie funkcie pod rukami.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Nie
USB port: Áno
Zvukové formáty: wav, wma, mp3, flac
iSlot pre pamäťovú kartu: Nie
DVD mechanika: Nie
Celkový výkon: 200 W
AUX vstup: Áno
DAB: Nie
Veľkosť: 1 din
CD mechanika: Nie
Diaľkové ovládanie: Nie
Odnímateľný panel: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Kenwood electronics
Celkový výkon: 200 W
Veľkosť: 1 din
Odnímateľný panel: Áno

Konektivita

iBluetooth: Nie
USB port: Áno
Linkový výstup: Áno
AUX vstup: Áno
Výstup pre subwoofer: Áno

Multimedia

Zvukové formáty: wav, wma, mp3, flac

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

Podporované pásma: FM, AM
DAB: Nie
RDS: Áno
Počet predvolieb: 24

Mechanika a disk

DVD mechanika: Nie
CD mechanika: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Nie

Ostatné

Kód produktu: KMM-125

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore