KEYCO Air merač kvality ovzdušia

Cena:
63,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,28 €

POPIS PRODUKTU

Väčšinu času trávime v interiéri a naše životné prostredie ovplyvňuje naše zdravie. Vysoká intenzita VOC (prchavých organických zlúčenín) vo vzduchu vedie k nebezpečnému znečisteniu ovzdušia. Merač kvality ovzdušia Keyco Air poslúži na inteligentné monitorovanie kvality vzduchu v interiéri. Dokážete zistiť teplotu, vlhkosť a stav ovzdušia. Senzor spolupracuje s WiFi pripojením k službe Cloud, bez mesačných poplatkov.Chráňte svoju rodinu a zabráňte dlhodobému vystaveniu VOC pomocou Keyco Air.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Sledujte zmeny vo vašom prostredí

Hodina, deň, týždeň, mesiac, rok a viac! Získajte prístup k svojej histórii merania a analyzujte vplyv svojej činnosti na životné prostredie. Systém trojstupňového svetelného signálu ukazuje nedostatky a v prípade nebezpečenstva zaznie výstražný signál. Aplikácia informuje pomocou tipov na zlepšenie podmienok vnútorného vzduchu pri oznámeniach prostredníctvom internetu. Precvičujte si dobré návyky na zlepšenie pohody.

Zmerajte kľúčové parametre

Dostávajte upozornenia, keď dôjde k zmenám kvality vzduchu a postupujte podľa odporúčaní, aby ste vytvorili zdravšie prostredie. Ľahko konfigurovateľné nastavenia, napríklad jednotky (Celzia alebo Fahrenheita), dátum a čas, názov, interval protokolovania, interval senzorov, alarmy.

Jednoduché nastavenie

Pripojte Keyco Air priamo do elektrickej zásuvky a pripojte sa k vašej domácnosti alebo kancelárii pomocou WiFi. Nevyžaduje sa žiadny hub alebo brána.

Domáci manažér

Aby sa ochránilo zdravie vašej kuchyne a rodiny, aplikácia odosiela varovania prostredníctvom e-mailov/textových správ na viac telefónov a e-mailov. Na prvý pohľad sa dozviete, či je vzduch vášho domova zdravý, alebo nie.

Vlastnosti

  • Bezdrôtová komunikácia: Bluetooth 4.0
  • Pracuje v pásme: ISM 2,4 GHz 
  • VOC senzor: 0 ~ 1000 ppb
  • Senzor teploty / vlhkosti: -40 ~ 100 ℃, rozsah 0 ~ 100 %
  • Napájanie: 100 ~ 240 V (5 W)
  • Zistenie zvýšenej úrovne plynov: metán, vodík, formaldehyd, toluén, xylén, chloroxylenol, 1-metyl-4-isothiazolin-3-on, acetón, etanol, izoprén, amoniak, toluidín, uretán, acenic, fenol, bután, DDT, vinylchlorid, formaldehyd, oxid dusičitý a ďalšie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: teploty
Typ SMART produktu: meteostanica
Oblasť využitia: vykurovanie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Keyco
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 4 cm
Hmotnosť: 50 g
Výška: 4 cm
Hĺbka: 8 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: KEYCO air
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: teploty

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth
Typ SMART produktu: meteostanica
Oblasť využitia: vykurovanie

Ostatné

Kód produktu: 5C86C10B81FA

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore