Kidde 10LLDCO detektor oxidu uhoľnatého


  Detekcia: oxid uhoľnatý, Typ SMART produktu: doplnok, Oblasť využitia: zabezpečenie,


  Cena 52,90 €

  1,06 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu, ktorý vzniká pri zlom spaľovaní fosílnych palív, ako je uhlie, ropa, zemný plyn, LPG, uhlie a drevo. Detektor oxidu uhoľnatého Kidde 10LLDCO vykonáva testovanie každú sekundu na smrteľné nebezpečenstvo oxidu uhoľnatého (CO). Prekročenie maximálnej úrovne CO je opticky indikované červenou LED diódou a akustickým alarmom. V prípade zistenia poruchy sa na LCD displeji zobrazia informácie zodpovedajúce zistenej poruchy a spustí sa bezpečnostný signál. Detektor disponuje vrstvou nanowax, ktorá ho chráni aj vo veľmi vlhkých prostrediach. Batéria je súčasťou výrobku.

   

  Bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu

  Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu, ktorý vzniká pri zlom spaľovaní fosílnych palív, ako je uhlie, ropa, zemný plyn, LPG, uhlie a drevo. Môže byť produkovaný zle udržiavanými, alebo pokazenými palivami, ktoré spaľujú spotrebiče určené na vykurovanie v domácnostiach, ako: kotly, plynové spotrebiče, karmy, grily, zanesené komíny, ventilačné systémy, alebo poškodené potrubie určené na odvod spalín.

  Testovanie každú sekundu

  Detektor oxidu uhoľnatého Kidde 10LLDCO vykonáva testovanie každú sekundu na smrteľné nebezpečenstvo oxidu uhoľnatého (CO). Detektor je vybavený LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu úroveň koncentrácie v monitorovanom priestore. Indikácie sú zobrazené v rozmedzí 0 až 999PPM. Detektor vykonáva opakované merania každú sekundu. Prekročenie maximálnej úrovne CO je opticky indikované červenou LED diódou a akustickým alarmom hlasno pulzujúcim o sile signálu 85 dB.

  LED indikátor

  Novou funkciou tohto detektora je LED indikátor, ktorý v prípade poruchy alebo nízkej kapacity batériového zdroja žlto bliká a tak dopĺňa zodpovedajúce grafické informácie zobrazené na LCD paneli sprevádzané varovným akustický signálom. Nechýba špeciálny zámok, ktorého cieľom je zabránenie odstránenia zariadení inštalovaného na stenu deťmi alebo nepovolanými osobami.  Detektor je vybavený tlačidlami Test a Reset, ktoré sú schopné overovania správneho fungovania a Peak a Level, ktoré slúžia na zobrazenie najvyššej nameranej úrovne CO.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Detekcia oxid uhoľnatý
  Typ SMART produktu doplnok
  Oblasť využitia zabezpečenie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Kidde 10LLDCO detektor oxidu uhoľnatého

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené