Kidde 10SCO kombinovaný detektor

Cena:
49,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

POPIS PRODUKTU

Kidde 10SCO je batériovo napájané kombinované zariadenie pre hlásenie požiaru, dymu a smrteľného nebezpečenstva v podobe oxidu uhoľnatého (CO). Hlásič má unikátny systém hlasového varovania, ktorý vám pomôže určiť, ktoré nebezpečenstvo bolo práve zistené. Systém hlasového varovania, tiež upozorní užívateľa, ak hlásič prejde do režimu prechodného stíšenia, alebo ak je nameraná nežiadúca hladina CO, alebo v prípade, že sa zníži kapacita napájacej batérie. Hlásič ponúka dvojitú ochranu pre maximálny komfort bezpečia. Zdroj napájania je alkalická batéria 9 V (je súčasťou balenia).

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

 

Hlásenie požiaru, dymu a oxidu uhoľnatého

Kidde 10SCO je batériovo napájané kombinované zariadenie pre hlásenie požiaru, dymu a smrteľného nebezpečenstva v podobe oxidu uhoľnatého (CO) v jednom zariadení. Ponúka dvojitú ochranu pre maximálny komfort bezpečia.

Unikátny systém hlasového varovania

Hlásič má unikátny systém hlasového varovania, ktorý vám pomôže určiť, ktoré nebezpečenstvo bolo práve zistené. Poplach oznamuje: "WARNING CARBON monoxide!" ( "VAROVANIE! OXID UHOĽNATÝ!") Alebo "FIRE FIRE" ( "POŽIAR !, POŽIAR!").

Systém hlasového varovania

Systém hlasového varovania, tiež upozorní užívateľa, ak hlásič prejde do režimu prechodného stíšenia, alebo ak je nameraná nežiadúca hladina CO, alebo v prípade, že sa zníži napätie napájacej 9 V batérie.

Dlhá životnosť

Vďaka 10 ročnej životnosti elektrochemického senzora druhej generácie a najmodernejšiemu fotoelektrickému senzoru poskytuje hlásič záruku 10 rokov a až o 80% dlhšiu životnosť v porovnaní s inými hlásičmi a detektormi.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Kidde
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 14,5 cm
Hmotnosť: 198 g
Výška: 14,5 cm
Hĺbka: 4,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: batérie
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: KIDDE 10SCO

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore