Kidde 10SCO kombinovaný detektor


  Typ SMART produktu: doplnok, Oblasť využitia: zabezpečenie,


  Cena 52,90 €

  1,06 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Kidde 10SCO je batériovo napájané kombinované zariadenie pre hlásenie požiaru, dymu a smrteľného nebezpečenstva v podobe oxidu uhoľnatého (CO). Hlásič má unikátny systém hlasového varovania, ktorý vám pomôže určiť, ktoré nebezpečenstvo bolo práve zistené. Systém hlasového varovania, tiež upozorní užívateľa, ak hlásič prejde do režimu prechodného stíšenia, alebo ak je nameraná nežiadúca hladina CO, alebo v prípade, že sa zníži kapacita napájacej batérie. Hlásič ponúka dvojitú ochranu pre maximálny komfort bezpečia. Zdroj napájania je alkalická batéria 9 V (je súčasťou balenia).

   

   

  Hlásenie požiaru, dymu a oxidu uhoľnatého

  Kidde 10SCO je batériovo napájané kombinované zariadenie pre hlásenie požiaru, dymu a smrteľného nebezpečenstva v podobe oxidu uhoľnatého (CO) v jednom zariadení. Ponúka dvojitú ochranu pre maximálny komfort bezpečia.

  Unikátny systém hlasového varovania

  Hlásič má unikátny systém hlasového varovania, ktorý vám pomôže určiť, ktoré nebezpečenstvo bolo práve zistené. Poplach oznamuje: "WARNING CARBON monoxide!" ( "VAROVANIE! OXID UHOĽNATÝ!") Alebo "FIRE FIRE" ( "POŽIAR !, POŽIAR!").

  Systém hlasového varovania

  Systém hlasového varovania, tiež upozorní užívateľa, ak hlásič prejde do režimu prechodného stíšenia, alebo ak je nameraná nežiadúca hladina CO, alebo v prípade, že sa zníži napätie napájacej 9 V batérie.

  Dlhá životnosť

  Vďaka 10 ročnej životnosti elektrochemického senzora druhej generácie a najmodernejšiemu fotoelektrickému senzoru poskytuje hlásič záruku 10 rokov a až o 80% dlhšiu životnosť v porovnaní s inými hlásičmi a detektormi.
   

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ SMART produktu doplnok
  Oblasť využitia zabezpečenie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Kidde 10SCO kombinovaný detektor

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené