Kidde 10Y29 hlásič požiaru a dymu

  • Výpredaj

Detekcia: požiaru, Typ SMART produktu: doplnok, Oblasť využitia: zabezpečenie,


Cena 26,99 €

0,54 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Hlásič požiaru a dymu Kidde 10Y29 je určený na nepretržité monitorovanie ovzdušia na prítomnosť dymu a ohňa. V prípade požiaru sa automaticky spustí akustický signál 85 dB, pričom zariadenie signalizuje poplach aj opticky indikáciou červeného LED signálu. Zaisťuje okamžité varovanie pred dymom, alebo požiarom v dome a zdvojnásobuje tak šancu na prežitie všetkých osôb v dome. Hlásič požiaru je tiež vybavený testovacím tlačidlom TEST pre kontrolu správneho fungovania. Batériová prevádzka umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu.

 

Nepretržité monitorovanie 

Hlásič požiaru a dymu je určený na nepretržité monitorovanie ovzdušia na prítomnosť dymu a ohňa. Môžete ho umiestniť v blízkosti kuchyne, alebo kúpeľne. V prípade požiaru sa automaticky spustí akustický signál 85 dB, pričom zariadenie signalizuje poplach aj opticky indikáciou červeného LED signálu. 


Funkcia Test a Hush

Požiarny hlásič v malom kompaktnom a modernom dizajne disponuje funkciou Hush pre dočasné utíšenie hlásiča v prípade falošného poplachu. Hlásič požiaru je tiež vybavený testovacím tlačidlom TEST pre kontrolu správneho fungovania zariadenia. Stlačením tlačidla Hush dôjde k okamžitej deaktivácii poplachu na 10 minút, zníženiu citlivosti obvodov a vypnutiu akustickej signalizácie hlásiča. Po 10 minútach od deaktivácie sa automaticky resetuje do pôvodného nastavenia pre monitorovanie nebezpečenstva požiaru.


Špeciálny zámok

Hlásič požiaru je vybavený špeciálnym zámkom na ochranu proti náhodnej demontáži prístroja. Batériová prevádzka umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu. K aktivácii napájacej batérie dôjde po prvom umiestnení hlásiča do montážneho držiaka. Funkčný hlásič požiaru zaisťuje okamžité varovanie pred dymom, alebo požiarom v dome a zdvojnásobuje tak šancu na prežitie všetkých osôb v dome.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia požiaru
Typ SMART produktu doplnok
Oblasť využitia zabezpečenie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Kidde 10Y29 hlásič požiaru a dymu

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené