Kidde 5CO detektor oxidu uhoľnatého

Cena:
26,79 €

Späť na NAY Extra kartu 0,54 €

POPIS PRODUKTU

Detektor oxidu uhoľnatého Kidde 5CO je vybavený prvým elektorochemickým senzorom druhej generácie a de-ionizovaným vodným elektrolytom. Detektor vykonáva opakované merania každú sekundu. Prekročenie maximálnej úrovne CO je opticky indikované červenou LED diódou a akustickým alarmom. Detektor disponuje tlačidlami Test a Reset, ktoré sú schopné overovania správneho fungovania zariadenia. Stav senzora, batérií a vnútorných obvodov je monitorovaný systémom automatického ovládacieho zariadenia. Vďaka špeciálnej konštrukcii je možné detektor umiestniť nielen na stenu v miestnosti ale, tiež na rovné povrchy, ako napríklad na nočný stolík.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

Bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu

Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu, ktorý vzniká pri zlom spaľovaní fosílnych palív, ako je uhlie, ropa, zemný plyn, LPG, uhlie a drevo. Môže byť produkovaný zle udržiavanými, alebo pokazenými palivami, ktoré spaľujú spotrebiče určené na vykurovanie v domácnostiach, ako: kotly, plynové spotrebiče, karmy, grily, zanesené komíny, ventilačné systémy, alebo poškodené potrubie určené na odvod spalín.

Elektorochemický senzor

Detektor oxidu uhoľnatého Kidde 5CO je vybavený prvým elektorochemickým senzorom druhej generácie a de-ionizovaným vodným elektrolytom, ktorý vykonáva testovanie každú sekundu na smrteľné nebezpečenstvo v podobe oxidu uhoľnatého (CO) a umožňuje jeho nepretržité monitorovanie. Zdroj napájania sú tri 1,5 V alkalické batérie typu AA (sú súčasťou balenia).

Opakované merania

Detektor vykonáva opakované merania každú sekundu. Prekročenie maximálnej úrovne CO je opticky indikované červenou LED diódou a akustickým alarmom. Vďaka špeciálnej konštrukcii je možné detektor umiestniť nielen na stenu v miestnosti ale, tiež na rovné povrchy, ako napríklad na nočný stolík.


Test a Reset

Detektor disponuje tlačidlami Test a Reset, ktoré sú schopné overovania správneho fungovania zariadenia. Stav senzora, batérií a vnútorných obvodov je monitorovaný systémom automatického ovládacieho zariadenia. V prípade zistenia poruchy, sa spustí bezpečnostný signál. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: oxid uhoľnatý
Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Kidde
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 12,6 cm
Hmotnosť: 115 g
Výška: 7,2 cm
Hĺbka: 3,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: batérie
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: oxid uhoľnatý

Ďalšie parametre

Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: Kidde 5CO

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore