Kidde 5CO detektor oxidu uhoľnatého


  Detekcia: oxid uhoľnatý, Typ SMART produktu: doplnok, Oblasť využitia: zabezpečenie,


  Cena 29,09 €

  0,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Detektor oxidu uhoľnatého Kidde 5CO je vybavený prvým elektorochemickým senzorom druhej generácie a de-ionizovaným vodným elektrolytom. Detektor vykonáva opakované merania každú sekundu. Prekročenie maximálnej úrovne CO je opticky indikované červenou LED diódou a akustickým alarmom. Detektor disponuje tlačidlami Test a Reset, ktoré sú schopné overovania správneho fungovania zariadenia. Stav senzora, batérií a vnútorných obvodov je monitorovaný systémom automatického ovládacieho zariadenia. Vďaka špeciálnej konštrukcii je možné detektor umiestniť nielen na stenu v miestnosti ale, tiež na rovné povrchy, ako napríklad na nočný stolík.

   

  Bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu

  Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu, ktorý vzniká pri zlom spaľovaní fosílnych palív, ako je uhlie, ropa, zemný plyn, LPG, uhlie a drevo. Môže byť produkovaný zle udržiavanými, alebo pokazenými palivami, ktoré spaľujú spotrebiče určené na vykurovanie v domácnostiach, ako: kotly, plynové spotrebiče, karmy, grily, zanesené komíny, ventilačné systémy, alebo poškodené potrubie určené na odvod spalín.

  Elektorochemický senzor

  Detektor oxidu uhoľnatého Kidde 5CO je vybavený prvým elektorochemickým senzorom druhej generácie a de-ionizovaným vodným elektrolytom, ktorý vykonáva testovanie každú sekundu na smrteľné nebezpečenstvo v podobe oxidu uhoľnatého (CO) a umožňuje jeho nepretržité monitorovanie. Zdroj napájania sú tri 1,5 V alkalické batérie typu AA (sú súčasťou balenia).

  Opakované merania

  Detektor vykonáva opakované merania každú sekundu. Prekročenie maximálnej úrovne CO je opticky indikované červenou LED diódou a akustickým alarmom. Vďaka špeciálnej konštrukcii je možné detektor umiestniť nielen na stenu v miestnosti ale, tiež na rovné povrchy, ako napríklad na nočný stolík.


  Test a Reset

  Detektor disponuje tlačidlami Test a Reset, ktoré sú schopné overovania správneho fungovania zariadenia. Stav senzora, batérií a vnútorných obvodov je monitorovaný systémom automatického ovládacieho zariadenia. V prípade zistenia poruchy, sa spustí bezpečnostný signál. 

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Detekcia oxid uhoľnatý
  Typ SMART produktu doplnok
  Oblasť využitia zabezpečenie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Kidde 5CO detektor oxidu uhoľnatého

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené