Kidde 7DCO detektor oxidu uhoľnatého


  Detekcia: oxid uhoľnatý, Typ SMART produktu: doplnok, Oblasť využitia: zabezpečenie,


  Cena 40,90 €

  0,82 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu, ktorý vzniká pri zlom spaľovaní fosílnych palív, ako je uhlie, ropa, zemný plyn, LPG, uhlie a drevo. Detektor oxidu uhoľnatého Kidde 7DCO vykonáva testovanie každú sekundu na smrteľné nebezpečenstvo oxidu uhoľnatého (CO). Prekročenie maximálnej úrovne CO je opticky indikované červenou LED diódou a akustickým alarmom. V prípade zistenia poruchy sa na LCD displeji zobrazia informácie zodpovedajúce zistenej poruchy a spustí sa bezpečnostný signál. Detektor disponuje vrstvou nanowax, ktorá ho chráni aj vo veľmi vlhkých prostrediach.

   

  Bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu

  Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu, ktorý vzniká pri zlom spaľovaní fosílnych palív, ako je uhlie, ropa, zemný plyn, LPG, uhlie a drevo. Môže byť produkovaný zle udržiavanými, alebo pokazenými palivami, ktoré spaľujú spotrebiče určené na vykurovanie v domácnostiach, ako: kotly, plynové spotrebiče, karmy, grily, zanesené komíny, ventilačné systémy, alebo poškodené potrubie určené na odvod spalín.

  Testovanie každú sekundu

  Detektor oxidu uhoľnatého vykonáva testovanie každú sekundu na smrteľné nebezpečenstvo oxidu uhoľnatého (CO). Detektor je vybavený LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu úroveň koncentrácie v monitorovanom priestore. Indikácie sú zobrazené v rozmedzí 0 až 999PPM. Detektor vykonáva opakované merania každú sekundu. Prekročenie maximálnej úrovne CO je opticky indikované červenou LED diódou a akustickým alarmom hlasno pulzujúcim o sile signálu 85 dB.

  Tlačidla Test a Reset

  Detektor je vybavený tlačidlami Test a Reset, ktoré sú schopné overovania správneho fungovania a Peak a Level, ktoré slúžia na zobrazenie najvyššej nameranej úrovne CO. Stav senzora, batérií a vnútorných obvodov je monitorovaný systémom automatického ovládacieho zariadenia účinnosti. V prípade zistenia poruchy sa na LCD displeji zobrazia informácie zodpovedajúce zistenej poruchy a spustí sa bezpečnostný signál. 


  Vrstva nanowax

  Detektor disponuje vrstvou nanowax, ktorá ho chráni aj vo veľmi vlhkých prostrediach. Zariadenie je tak vhodné pre umiestnenie alebo inštaláciu napríklad do kúpeľní s plynovým kotlom, kotolní a podobne.


   

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Detekcia oxid uhoľnatý
  Typ SMART produktu doplnok
  Oblasť využitia zabezpečenie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Kidde 7DCO detektor oxidu uhoľnatého

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené