Kidde 7DCO detektor oxidu uhoľnatého

Cena:
38,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,78 €

POPIS PRODUKTU

Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu, ktorý vzniká pri zlom spaľovaní fosílnych palív, ako je uhlie, ropa, zemný plyn, LPG, uhlie a drevo. Detektor oxidu uhoľnatého Kidde 7DCO vykonáva testovanie každú sekundu na smrteľné nebezpečenstvo oxidu uhoľnatého (CO). Prekročenie maximálnej úrovne CO je opticky indikované červenou LED diódou a akustickým alarmom. V prípade zistenia poruchy sa na LCD displeji zobrazia informácie zodpovedajúce zistenej poruchy a spustí sa bezpečnostný signál. Detektor disponuje vrstvou nanowax, ktorá ho chráni aj vo veľmi vlhkých prostrediach.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

Bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu

Oxid uhoľnatý je bezfarebný plyn, bez chuti a zápachu, ktorý vzniká pri zlom spaľovaní fosílnych palív, ako je uhlie, ropa, zemný plyn, LPG, uhlie a drevo. Môže byť produkovaný zle udržiavanými, alebo pokazenými palivami, ktoré spaľujú spotrebiče určené na vykurovanie v domácnostiach, ako: kotly, plynové spotrebiče, karmy, grily, zanesené komíny, ventilačné systémy, alebo poškodené potrubie určené na odvod spalín.

Testovanie každú sekundu

Detektor oxidu uhoľnatého vykonáva testovanie každú sekundu na smrteľné nebezpečenstvo oxidu uhoľnatého (CO). Detektor je vybavený LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálnu úroveň koncentrácie v monitorovanom priestore. Indikácie sú zobrazené v rozmedzí 0 až 999PPM. Detektor vykonáva opakované merania každú sekundu. Prekročenie maximálnej úrovne CO je opticky indikované červenou LED diódou a akustickým alarmom hlasno pulzujúcim o sile signálu 85 dB.

Tlačidla Test a Reset

Detektor je vybavený tlačidlami Test a Reset, ktoré sú schopné overovania správneho fungovania a Peak a Level, ktoré slúžia na zobrazenie najvyššej nameranej úrovne CO. Stav senzora, batérií a vnútorných obvodov je monitorovaný systémom automatického ovládacieho zariadenia účinnosti. V prípade zistenia poruchy sa na LCD displeji zobrazia informácie zodpovedajúce zistenej poruchy a spustí sa bezpečnostný signál. 


Vrstva nanowax

Detektor disponuje vrstvou nanowax, ktorá ho chráni aj vo veľmi vlhkých prostrediach. Zariadenie je tak vhodné pre umiestnenie alebo inštaláciu napríklad do kúpeľní s plynovým kotlom, kotolní a podobne.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: oxid uhoľnatý
Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Kidde
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 16,2 cm
Hmotnosť: 120 g
Výška: 7,2 cm
Hĺbka: 3,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: batérie
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: oxid uhoľnatý

Ďalšie parametre

Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: KIDDE 7DCO

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore