Kingdom Come: Deliverance Royal Edition PS4 hra

Cena:
39,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Hra Kingdom Come: Deliverance Royal Edition pre PlayStation 4 pochádza od českých vývojárov a je určená pre počítače. Príbeh hry sa odohráva v Česku po smrti kráľa Karola IV. Začínate ako syn dedinského kováča, Jindřich, uprostred občianskej vojny. Pri nájazde žoldierskej armády na vašu dedinu, len zázrakom uniknete smrti. Bez rodiny, domova či budúcnosti sa ocitnete v službe šľachtica Racka Kobylu, ktorý prejavuje odpor voči tejto invázii. Zažijete cestu stredovekou Európou v čase neistoty a nepokojov. Drsný stredovek vás donúti bojovať za budúcnosť Čiech. Hra vo verzii Royal Edition obsahuje rozšírenia Poklady minulosti, Z popola, Milostné dobrodružstvá Jana Ptáčka, Band of Bastards a A Woman’s Lot.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Kingdom Come: Deliverance: 

Česko tvorí srdce Európy. Je bohaté na kultúru, hrady a striebro. Po smrti obľúbeného kráľa Karla IV. sa krajina dostáva to temného obdobia. Prichádza vojna, korupcia a boje, ktoré ničia klenoty Svätej ríše rímskej na kusy. Korunu zdedil jeden z Karlových synov, naivný a sebecký Václav. Jeho polovičný brat a kráľ maďarský Zikmund vníma Václava ako slabocha a vydáva sa do Čiech, kde unesie Václava. Na trón bez panovníka zasadá Zikmund, ktorý sa zmocní bohatstva Čiech.

Uprostred tohto chaosu sa objavíte vy ako Jindřich, syn kováča. Vašu dedinu zasiahnu vojská, len o vlások uniknete smrti a bezmocne sa dívate ako vašu rodnú zem ničia. Bez domova, rodiny a budúcnosti sa dostanete do služieb šľachtica Racka Kobyly, ktorý prejavuje odpor voči invázii vojsk Zikmunda. Dostanete sa do krvavého stretu a zúrivej občianskej vojny, kde bojujete za budúcnosť Čiech. Drsný stredovek vás naučí ako žiť v čase neistôt a nepokojov.

 • Obrovský realisticky spracovaný otvorený svet zobrazuje majestátne hrady, rušné dediny aj rozliahle polia a lesy. Navyše to všetko v nádhernej špičkovej grafike.
 • Úlohy môžete riešiť rôznymi spôsobmi  a za každé vaše rozhodnutie ponesiete následky. Zárukou je nelineárny príbeh plný napätia.
 • Bojujte zblízka, z diaľky alebo zo zálohy. Naučte sa ovládať dobové zbrane a jedinečné útočné aj obranné kombinácie, ktoré vám pomôžu prežiť a dosýta si užiť neľútostné a náročné boje.
 • Na začiatku syn kováča, no vaše schopnosti môžete zdokonaľovať, získavať nové vedomosti a naučiť sa vylepšovať vašu postavu. Vyberte si vlastnú výzbroj a stane sa z vás pravý stredoveký rytier.
 • Svojimi činmi sami určujete ako na vás bude celý herný svet reagovať. Môžete bojovať, kradnúť, zvádzať, vyhrozovať, presviedčať a uplácať. Dynamický svet vám umožní vybrať si cestu, akou pôjdete.
 • Stretnutia so skutočnými historickými postavami na vlastnú kožu zaiste potešia každého fanúšika života v stredovekom Česku. 

Prehľad obsahu Royal Edition:

 • Poklady minulosti: Poklady minulosti odomykajú jedinečné mapy k pokladom a dodatočné zbroje pre Henricha.
 • Z popola: V úlohe novopečeného safari sa hráč musí rozhodnúť, ktoré budovy sa majú postaviť ako prvý, ako prilákať nových ľudí a ako vyriešiť spory medzi občanmi. Bude tiež môcť vziať na prechádzku jedného z nových koní, zahrať si kocky alebo si zájsť do miestnej krčmičky - ktorú práve nechal postaviť.
 • Milostné dobrodružstvá Jana Ptáčka: Jindřichov priateľ Jan Ptáček sa zamiloval a potrebuje, aby mu Jindřich poradil, ako dobyť srdce krásne Karolíny. Celé sa to ale zamotá viac, než by sa dalo čakať.
 • Band of Bastards: V tomto rozšírení sa hráč môže pridať k skupine žoldnierov, ktoré si Čajka Kobyla najme, aby bránili jeho území. Jeho úlohou bude nielen žoldnierom pomoct, ale tiež je poriadne postaviť do laty.

 • A Woman 's Lot: Podrobnosti o štvrtom chystanom DLC, v ktorom bude vystupovať Jindřichovho blízka kamarátka Tereza, budú odhalené neskôr.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Deep silver
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 136 mm
Výška: 174 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 18 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 4020628746292

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore