Kitchenaid Artisan 5KSB5553EMS (sivý)

Cena:
229,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Stolný mixér Kitchenaid Artisan 5KSB5553EMS uspokojí aj náročných užívateľov. Pochváliť sa môže robustnou a stabilnou konštrukciou, a moderným dizajnom, ktorý zapadne do každej kuchyne. Výkonný motor s inteligentným ovládaním rýchlosti sa postará o vždy optimálne spracovanie ingrediencií. Funkcia pomalého štartu zabezpečí postupné zvyšovanie rýchlosti, vďaka čomu sa vyhnete rozprskávaniu potravín a následnému neporiadku. Mixér ponúka okrem základnej sklenenej nádoby s objemom 1,5 litra aj všestrannú plastovú nádobu s objemom 0,75 litra, ideálnu pre prípravu menších porcií. 5 rýchlostí k dispozícii. Farba: sivá.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Vysokorýchlostný mixér WMF 0416630011 KULT Pro s pôsobivým výkonom 2 hp. Nôž z nehrdzavejúcej ocele so šiestimi čepeľami pracuje mimoriadne vysokou rýchlosťou 500 km/h. Automatické nastavenie na drvený ľad, smoothie, polievky a sorbety zjednodušuje prípravu týchto pokrmov. Mixér ponúka rôzne rýchlosti, tiež integrovanú funkciu prerušovaného krájania (pulznú funkciu) a funkciu čistenia. Vďaka praktickému otváraniu s odmerkou je možné pridávať ingrediencie priamo do mixovacej nádoby s veľkosťou 1,8 l vyrobenej z Tritanu, ktorý neobsahuje bisfenol A. Kvalitný dizajn s plášťom z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® a ovládacím panelom s LED podsvietením. Všestranný pomocník pri mixovaní, miešaní, krájaní a príprave pyré s výkonom až 36 000 ot./min.

Základné parametre

 • Objem: 1,8 L
 • Príkon: 1600 W
 • Pulzný spínač: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kitchenaid Artisan 5KSB5553EMS

 • Robustný a stabilný
 • Veľká sklenená nádoba s unikátnym tvarom
 • Ostré nože z nerezovej ocele
 • Výkonný motor s inteligentným ovládaním rýchlosti
 • 5 rýchlostí
 • Funkcia pomalého štartu
 • Príkon: 550 W
 • Farba: sivá

Uspokojí aj tie najvyššie nároky

Mixovanie rôznych príchutí s rôznou konzistenciou je umenie, ktoré môže dohnať vášnivého kuchára až ku blaženému pocitu alebo naopak - k zúfalstvu. Príliš rozmixované alebo málo rozmixované ingrediencie dokážu zničiť optimálnu konzistenciu a pokaziť tak výsledný efekt. Pre vášnivého kuchára je mixér naozajstným umeleckým nástrojom.

Stolný mixér Kitchenaid Artisan 5KSB5553 so sklenenou nádobou s objemom 1,5 l a malou plastovou nádobou s objemom 0,75 l je ideálnym každodenným pomocníkom pri príprave polievok, omáčok, detských výživ, dezertov, koktailov, osviežujúcich sorbetov či ľadovej triešte. V ponuke má 5 rýchlostí, z ktorých si vyberiete vždy tú optimálnu.

 • Mixér Kitchenaid Artisan je dokonalou kombináciou sily, odolnosti a presnosti, a je navrhnutý tak, aby zabezpečil optimálny výkon a dlhú bezporuchovú životnosť.

Praktický, kvalitný a ešte aj dobre vyzerá

Vyniká robustnou a stabilnou základňou z liateho kovu s protišmykovými gumovými nožičkami, ostrými nožmi z nerezovej ocele, ktoré rozdrvia aj ľad a rýchlym, dôkladným a konzistentným mixovaním. Ovládacia plocha je integrovaná do hladkého a zaobleného dizajnu a ľahko sa čistí. Praktické a funkčné veko s odmerkou výborne tesní po celú dobu životnosti mixéra.

Viacúčelová nádoba

Praktická plastová nádoba, ktorá je súčasťou mixéra disponuje objemom 0,75 litra a je preto ideálna pre recepty s malým množstvom alebo pre prípravu jednej porcie. Táto viacúčelová nádoba je vyrobená z Duraclearu - extrémne odolný akostný materiál (bez obsahu BPA), vďaka čomu je odolná proti poškriabaniu, škvrnám, rozbitiu a vysokým teplotám a zaisťuje tak dlhodobé využitie. Nádoba je navyše doplnená o praktické veko s otvorom pre jednoduché prilievanie ingrediencií počas mixovania.

Obsah balenia:

 • Sklenená nádoba s objemom 1,5 l
 • Veko nádoby
 • Malá pracovná nádoba s objemom 0,75 l
 • Odmerka 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 1,5 L
Počet rýchlostí: 7
Príkon: 550 W
Pulzný spínač: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Kitchenaid
Objem: 1,5 L
Počet rýchlostí: 7
Pulzný spínač: Nie
Vyberateľná miska: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 23,2 cm
Hmotnosť: 5900 g
Výška: 37,5 cm
Hĺbka: 21,6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 2x nádoba, veko, odmerka

Energetické údaje

Príkon: 550 W

Funkcie

Smoothie: Áno
Drtenie ľadu: Áno

Ostatné

Kód produktu: 5KSB5553EMS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore