Klarstein 8LED2S, stojan na hodinky

Cena:
84,90 €

Pôvodná cena 94,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,70 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Do štýlového stojana určeného pre samonaťahovacie hodinky môžete vložiť až dvoje hodinky. Tento držiak poskytne vašim hodinkám potrebnú starostlivosť, ktorá predĺži ich životnosť. Držiak ponúka štyri rôzne režimy pohybov, vy si tak môžete zvoliť ten, ktorý najviac vyhovuje potrebám vašich hodiniek. Veľkou výhodou je kompaktné prevedenie a absolútne tichý chod, takže vás nebude držiak nijako rušiť ani na nočnom stolíku. Prednej časti dominuje okno, ktoré umožňuje nerušený výhľad na vaše hodinky. Aby vaše hodinky v držiaku vynikli sú príslušné miesta orámované decentným LED podsvietením.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 11 %
Popis produktu

Rotačné režimy

  • Režim A: Stojan sa otáča 6 minút v smere hodinových ručičiek, 30 minút stojí, a potom začne znova.
  • Režim B: Stojan sa otáča 6 minút proti smeru hodinových ručičiek 6 minút po smere, 30 minút stojí, a potom začne znova.
  • Režim C: Stojan sa otáča 20 minút v smere hodinových ručičiek, zastaví na 10 minút, 20 minút sa otáča proti smeru hodinových ručičiek, zastaví na 10 minút a začne znova.
  • Režim D: Stojan sa otáča 10 minút v smere hodinových ručičiek, potom 10 minút proti smeru hodinových ručičiek. To sa opakuje po dobu 3 hodín, a potom sa zastaví na dobu 9 hodín. Po 9 hodinách začína stojan pohyb od začiatku.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 220 mm
Výška: 115 mm
Hĺbka: 155 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: sieťový zdroj

Ostatné

Kód produktu: 10006660

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore