Klarstein Alina

  • Doprava zadarmo

Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 600 m3, Maximálna hlučnosť: 63 dB, Trieda energetickej účinnosti: A, Celková spotreba: 40,4 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 37 cm, Šírka: 90 cm, Hĺbka: 38,5 cm. Viac info


Cena 233,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,68 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Klarstein Alina čiernom prevedení s možnosťou odsávania s odťahom alebo recirkuláciou. Ponúka 3 rýchlosti. Maximálná rýchlosť odsávania 600 m3/h s maximálnou hľučnosťou 63 dB.

 

 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača Klarstein Alina je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva štýlový vzhľad. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Disponuje aj osvetlením.

Výkon digestora

Výkon komínového digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou dotykového ovládacieho panela. Maximálny výkon odťahu dosahuje 600 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 63 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. 

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Klarstein 10030727 Filter s aktívnym uhlím. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Obsah balenia

  • digestor
  • 2x kryt na komín
  • hadica na odvod vzduchu
  • spätná klapka (dvojdielna)
  • montážny materiál
  • návod na obsluhu vo viacerých jazykoch

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90 cm
Maximálna hlučnosť 63 dB
Maximálny výkon odsávania 600 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Alina

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami