Klarstein Barossa 54S


Počet políc: 8, Kapacita fliaš: 46, Trieda energetickej účinnosti 2021: G Viac info


Cena 619,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vinotéka Klarstein Barossa 54S v štýlovom prevedení sa postará o dokonalý pôžitok z vína. Umožňuje umiestniť až 46 fliaš (celkový objem 148 l) na drevených policiach. Pohodlne si nastavíte teplotu s rozsahom od 5 do 18°C. Teplotu nastavíte prostredníctvom dotykového panelu s LCD displejom. Vnútro je vybavené bielym LED svetlom, ktoré nechá vínové fľaše príjemne vyniknúť. Vinotéka s výkonom 100 W a s hlučnosťou 36 dB.

Elegantá vinotéka

Luxusná vinotéka Klarstein Barossa 54S prichádza v elegantnom čiernom prevedení. Na prednú stranu obdržala panoramatické okienko z bezpečnostného skla s čierným tónovaním. Vnútorné LED osvetlenie upúta na prvý pohlaď a do vášmu interiéru dodá príjemné presvetlenie. Ideálne sa hodí do barových priestorov hotelu či reštaurácií ale kľudne aj k vám domov.  

Dve zóny chladenia  

Chladnička na víno Barossa 54S prináša chladenie a vďaka tomu dodá vaším vínam, či už ide o biele alebo červené, tú ideálnu teplotu aby ste si mohli ešte lepšie vychutnať chuť vín. Úložný priestor má kapacitu pre 46 fliaš, ktoré uložíte na drevené rošty. Viete si nastaviť teplotu a to v rozmedzí od 5 do 18°C. Teplotu si nastavíte pomocou dotykového ovládacieho panelu s LCD displejom.

Tichá prevádzka

Chladnička na víno s výkonom 100 W prináša mimoriadne tichý chod, ktorý dosahuje len 36 dB. Vinotéka vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si tak môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi, pri pohári chladeného vína.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 8
Kapacita fliaš 46
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Barossa 54S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené