Klarstein Colmar


Príkon: 2000 W, Počet úrovní výkonu: 2, Umiestnenie: Na stenu, Nastaviteľná teplota: Áno, Typ paliva: elektrický,


Cena 179,00 €

Zľava 22 % z pôvodnej ceny: 229,00 € Zobraziť nápoveď

3,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantný elektrický krb Klarstein Colmar vykúzli realistické ilúzie plameňa v každej miestnosti. Prepínateľný teplovzdušný ventilátor s voliteľným výkonom 1000 alebo 2000 W zabezpečuje príjemné teplo. Adaptívne riadenie spustenia automaticky reguluje teplotu podľa želania. Jedinečný dizajn s kamenným dekórom dodáva na každom mieste štýlovú atmosféru, jeho moderný a elegantný dojem je posilnený použitým skleneným materiálom. Zaujme vás aj pôsobivé osvetlenie v 7 rozličných farbách.

Klarstein Colmar

  • osvetlenie
  • nástenná montáž alebo samostatné postavenie
  • materiál prednej clony: sklo
  • materiál tela zariadenia: oceľový plech
  • zapnutie/vypnutie na hornej strane zariadenia
  • s ochranou proti prehriatiu
  • napájanie: 220 - 240 V~/50 Hz
  • hmotnosť: cca 18 kg

Realistické ilúzie plameňa

Elegantný elektrický krb vykúzli realistické ilúzie plameňa v každej miestnosti. Jemné svetlo napodobňuje skutočné plamene a tlejúce polená a šíri útulnú atmosféru. Energeticky úsporné LED plamene sú úplne nezávislé od funkcie vykurovania aj počas miernych letných nocí. Prepínateľný teplovzdušný ventilátor s voliteľným výkonom 1000 alebo 2000 W zabezpečuje príjemné teplo. 

Automaticky reguluje teplotu

Adaptívne riadenie spustenia automaticky reguluje teplotu podľa želania. Pomocou nastaviteľného časovača je možné naprogramovať funkciu osvetlenia a vykurovania vopred. Krb je možné umiestniť kdekoľvek na dodávaný stojan alebo sa dá bez problémov zavesiť na stenu.

Jedinečný dizajn

Jedinečný dizajn s kamenným dekórom dodáva na každom mieste štýlovú atmosféru, jeho moderný a elegantný dojem je posilnený použitým skleneným materiálom. Vďaka kvalitnej tlači vyzerajú kamene reálne, dekór okamžite vyžaruje útulné pohodlie skutočného kozuba. Zaujme vás aj pôsobivé osvetlenie v 7 rozličných farbách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2000 W
Počet úrovní výkonu 2
Umiestnenie Na stenu
Nastaviteľná teplota Áno
Typ paliva elektrický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Colmar

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené