Klarstein Creamberry čierna


  Objem: 1.5 L, Doba prípravy: 20 min., Počet misiek: 1,


  Cena 54,90 €

  1,10 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Zmrzlinovač Klarstein Creamberry v čiernej farbe je prístroj na výrobu zmrzliny, mrazeného jogurtu a mliečnych kokteilov, a zároveň ho môžete použiť ako chladiacu nádobu na nápoje. Napriek turbo výkonu, ktorý umožní v priebehu 20 minút vytvoriť lahodné krémové zmrzliny je energeticky úsporný. Disponuje jednou termonádobou s objemom 1,5 litra, nastaviteľným časovačom a praktickou úchytkou na jednoduchú manipuláciu. Rozmery (VxŠxH): 23,5 x 19 x 19 cm.

  KLARSTEIN Creamberry

  • Zariadenie 4 v 1: na výrobu zmrzliny, mrazeného jogurtu a mliečnych kokteilov alebo pre chladenie nápojových fliaš
  • Turbo zariadenie - čerstvá zmrzlina len za 20 minút
  • Termonádoba s kapacitou 1,5 l
  • Obzvlášť hospodárna spotreba: pod 10 W za hodinu
  • Jednoduché ovládanie pomocou dvoch tlačidiel a digitálneho displeja
  • Nastaviteľný časovač medzi 20 a 40 minútami
  • Zobrazenie zvyšného času počas prevádzky
  • Plniaci otvor vo veku
  • Praktický nosný krúžok pre jednoduchú manipuláciu s nádobou na zmrzlinu
  • Protišmykové gumové nožičky pre bezpečné umiestnenie
  • Priestorovo úsporné rozmery

  Perfektné osvieženie v horúcich dňoch a veľkú zábavu na detských oslavách vám prinesie zmrzlinovač KLARSTEIN Creamberry. Na svoje si prídu všetci milovníci zmrzliny - ovocnej, točenej či sorbetu alebo skúste pripraviť vlastné mrazené jogurty a potešte maškrtné jazýčky detí aj gurmánov. 

  Turbo výkon s úsporou energie

  Zariadenie Creamberry je skutočné turbo zariadenie, ktoré vo svojej 1,5 l veľkej termonádobe umožní v priebehu 20 minút premeniť vybrané suroviny na lahodné krémové zmrzliny. Navyše vždy viete, čo zmrzlina obsahuje, takže zvládnete aj potravinové obmedzenia, ako laktózová intolerancia alebo alergie.

  Okrem zmrzliny dokáže zariadenie Klarstein Creamberry v okamihu vyčarovať vynikajúce mliečne kokteily,  alebo môže splniť účel ako ochladzovacia nádoba na nápojové fľaše. Zariadenie je nielen výkonné ale aj ekonomické a jeho spotreba energie je menej ako 10 W za hodinu

  Jednoduchá obsluha

  Obsluha zariadenia na prípravu zmrzliny je jednoduchá a zvládnete ju s 2 ovládacími tlačidlami umiestnenými na veku. Pomocou digitálneho displeja si môžete nastaviť pracovnú dobu zmrzlinovača, počas prevádzky sa zobrazuje zostávajúci pracovný čas. Cez klapku v uzávere sa ľahko pridávajú do nádoby ingrediencie, ktoré sú zmiešavané miešacou tyčkou. Ak by počas prevádzky suroviny v mraziacej nádobe primrzli, vypínací mechanizmus sa postará o to, aby sa prilepený miešací mechanizmus nepoškodil. Pre jednoduchú manipuláciu má studená mraziaca nádoba plastový držiak, za ktorý sa dá zariadenie jednoducho zdvihnúť bez rizika omrznutých prstov.


   

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Objem 1.5 L
  Doba prípravy 20 min.
  Počet misiek 1

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Klarstein Creamberry čierna

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené