Klarstein Creamberry

Cena:
48,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,98 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

KLARSTEIN Creamberry je prístroj na výrobu zmrzliny, mrazeného jogurtu a mliečnych kokteilov, a zároveň ho môžete použiť ako chladiacu nádobu na nápoje. Napriek turbo výkonu, ktorý umožní v priebehu 20 minút vytvoriť lahodné krémové zmrzliny je energeticky úsporný. Disponuje termonádobou s objemom 1,5 litra, nastaviteľným časovačom a praktickou úchytkou na jednoduchú manipuláciu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Pripravte si doma fantastickú jahodovú, čokoládovú alebo orieškovú zmrzlinu pomocou vášho praktického kuchynského robota zn. Bosch. Šľahač na zmrzlinu BOSCH MUZ5EB2 ako príslušenstvo kompatibilné s kuchynským robotom MUM5 vám to umožní nielen počas horúcich letných dní, ale kedykoľvek dostanete chuť na zmrzlinu. Už za 30 minút si môžete s vašimi blízkymi vychutnať nielen v lete osviežujúcu domácu zmrzlinu z čerstvých surovín podľa svojej chuti. Šľahač obsahuje chladiacu nádobu s dvojitou stenou. Z jedného pracovného chodu si pripravíte až 550 g zmrzliny. Nádoba má ochranný vrchnák s otváraním na plnenie. Šľahacia metla má bezpečnostnú poistku.

Základné parametre

 • Značka: Bosch

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

KLARSTEIN Creamberry

 • Zariadenie 4 v 1: na výrobu zmrzliny, mrazeného jogurtu a mliečnych kokteilov alebo pre chladenie nápojových fliaš
 • Turbo zariadenie - čerstvá zmrzlina len za 20 minút
 • Termonádoba s kapacitou 1,5 l
 • Obzvlášť hospodárna spotreba: pod 10 W za hodinu
 • Jednoduché ovládanie pomocou dvoch tlačidiel a digitálneho displeja
 • Nastaviteľný časovač medzi 20 a 40 minútami
 • Zobrazenie zvyšného času počas prevádzky
 • Plniaci otvor vo veku
 • Praktický nosný krúžok pre jednoduchú manipuláciu s nádobou na zmrzlinu
 • Protišmykové gumové nožičky pre bezpečné umiestnenie
 • Priestorovo úsporné rozmery

Perfektné osvieženie v horúcich dňoch a veľkú zábavu na detských oslavách vám prinesie zmrzlinovač KLARSTEIN Creamberry. Na svoje si prídu všetci milovníci zmrzliny - ovocnej, točenej či sorbetu alebo skúste pripraviť vlastné mrazené jogurty a potešte maškrtné jazýčky detí aj gurmánov. 

Turbo výkon s úsporou energie

Zariadenie Creamberry je skutočné turbo zariadenie, ktoré vo svojej 1,5 l veľkej termonádobe umožní v priebehu 20 minút premeniť vybrané suroviny na lahodné krémové zmrzliny. Navyše vždy viete, čo zmrzlina obsahuje, takže zvládnete aj potravinové obmedzenia, ako laktózová intolerancia alebo alergie.

Okrem zmrzliny dokáže zariadenie Klarstein Creamberry v okamihu vyčarovať vynikajúce mliečne kokteily,  alebo môže splniť účel ako ochladzovacia nádoba na nápojové fľaše. Zariadenie je nielen výkonné ale aj ekonomické a jeho spotreba energie je menej ako 10 W za hodinu

Jednoduchá obsluha

Obsluha zariadenia na prípravu zmrzliny je jednoduchá a zvládnete ju s 2 ovládacími tlačidlami umiestnenými na veku. Pomocou digitálneho displeja si môžete nastaviť pracovnú dobu zmrzlinovača, počas prevádzky sa zobrazuje zostávajúci pracovný čas. Cez klapku v uzávere sa ľahko pridávajú do nádoby ingrediencie, ktoré sú zmiešavané miešacou tyčkou. Ak by počas prevádzky suroviny v mraziacej nádobe primrzli, vypínací mechanizmus sa postará o to, aby sa prilepený miešací mechanizmus nepoškodil. Pre jednoduchú manipuláciu má studená mraziaca nádoba plastový držiak, za ktorý sa dá zariadenie jednoducho zdvihnúť bez rizika omrznutých prstov.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Materiál: plast
Objem: 1,5 L
Doba prípravy: 20 min.
Počet misiek: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Objem: 1,5 L
Doba prípravy: 20 min.
Počet misiek: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 19 cm
Hmotnosť: 2800 g
Výška: 23,5 cm
Hĺbka: 19 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: miešadlo

Materiál

Materiál: plast

Ostatné

Kód produktu: 4260414899393

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore