Klarstein Deejay


Šírka: 69 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Napájanie: 220-240, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Nie, Celkový príkon dosky: 3.5 kW,


Cena 249,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 299,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Klarstein Deejay v čiernom prevedení má ľavú a pravú free zónu. S voľnými zónami nezáleží na tom, kde na varnej ploche sa hrniec nachádza alebo akú má plochu. Výkon 3500 W sa rozdeľuje podľa rozmiestnenia použitých varných nádob. Využívať je možné celú plochu alebo len ľavú alebo pravú polovicu varnej dosky. Obe varné zóny sú vybavené funkciou Boost pre zvýšenie výkonu. Vpredu umiestnené dotykové ovládanie, ktoré je veľmi praktické a intuitívne. K dispozícii je aj funkcia časovača pre automatické vypnutie do 180 minút v 5 minútových intervaloch. Po 2 hodinách nečinnosti sa varná doska Klarstein Deejay automaticky vypne. Pre bezpečnosť je indukčná varná doska vybavená ochranou proti prehriatiu, automatickým vypnutím aj detskou poistkou. Šírka 65 cm.

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska Klarstein Deejay spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom.

Varné zóny free zone

Varná doska ponúka 2 voľné indukčné varné zóny, ktoré sú špecifické tým, že nezáleží na tom kde hrniec, panvicu alebo inú varnú nádobu umiestníte alebo akú má plochu. Odporúča sa však pre túto indukčnú varnú dosku použiť riad s priemerom dna od 12 do 26 cm. Konštrukcia s voľnými zónami umožňuje umiestniť na varnú plochu jeden, dva hrnce, panvicu alebo veľký kastról. Výkon varnej dosky dosahuje 3500 W, ten je rozdelený podľa aktuálneho rozmiestnenia použitých hrncov. Pokiaľ nie je využitá celá plocha, je možné využiť samostatne buď ľavú alebo iba pravú polovicu varnej dosky. Pomocou tlačidla MAX vyberiete ľavú, pravú alebo obe strany varných zón. Varné zóny majú k dispozícii aj Boost režim, ktorý zvyšuje výkon a zohreje tak obsah hrncov v rekordnom čase. Praktický časovač umožňuje naprogramovať čas automatického vypnutia až do 180 minút v 5 minútových krokoch. Funkcia memory uloží nastavený časovač pri zmene výhrevného režimu.

Bezpečnosť

Indukčná varná doska má k dispozícii množstvo bezpečnostných prvkov. Ochrana proti prehriatiu s automatickým vypnutím sa aktivuje v momente, keď je varná doska príliš horúca. Okrem toho je varná doska vybavená aj detským zámkom, ktorý zabráni nežiadaným zmenám nastavení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 69 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Napájanie 220-240
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Nie
Celkový príkon dosky 3.5 kW

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Deejay

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené