Klarstein Delicatessa 60 Hybrid


Šírka: 59 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7 kW,


Cena 259,00 €

Zľava 14 % z pôvodnej ceny: 299,90 € Zobraziť nápoveď

5,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Klarstein Delicatessa 60 Hybrid v čiernom prevedení ponúka optimálne využite priestoru s minimálnou spotrebou energie. K dispozícii má 4 varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Ľavé varné zóny je možné spojiť do jednej veľkej flexi zóny prostredníctvom funkcie VarioHeating (rozpoznanie veľkosti hrnca). Na jednej strane využíva indukčná varná doska Klarstein Delicatessa 60 Hybrid len energiu, ktorá je vhodná pre daný hrniec a na druhej strane umožňuje použitie aj väčšieho hrnca alebo panvice. Všetky varné zóny sú vybavené funkciou ThermoBoost, ktorá zvyšuje ich výkon. Ovládanie pomocou dotykového panelu SenseControl s Touch-to-slide je veľmi jednoduché pomocou posunutia prsta a digitálneho displeja. K dispozícii je aj funkcia časovača pre automatické vypnutie do 99 minút. Po uplynutí nastaveného času sa varná doska vypne alebo vás upozorní zvukovým signálom. Pre bezpečnosť je indukčná varná doska vybavená ochranou proti prehriatiu, automatickým vypnutím, indikátorom zvyškového tepla EcoThermalControl, ktoré upozorní na to, že sú varné plochy stále horúce. Navyše umožňuje aj aj varenie pomocou zvyškového tepla. Funkcia ThermalRecall si zapamätá nastavenú teplotu, a v prípade krátkodobého prerušenia varenia bude neskôr pokračovať, kde prestala. Vybavená je aj detskou poistkou. Šírka 59 cm.

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska Klarstein Delicatessa 60 Hybrid spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je dotykové ovládanie SenseControl s Touch-to-slide. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým posunutím prsta.

Varné zóny

Indukcia zohrieva feromagnetické dno hrnca, a nie sklenenú plochu varnej zóny. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát a varenie je tak dokonale efektívne. Ak náhodou pokrm vykypí, čistenie varnej dosky je jednoduché, pretože sa jedlo na dosku nepripáli a neprilepí. Varná doska ponúka 4 varné zóny s ukazovateľom zbytkového tepla. 2 kruhové varné zóny vpravo a 2 flexi varné zóny vľavo. Flexi zónu je možné využívať ako 2 samostatné varné zóny alebo podľa potreby je možné tieto varné zóny spojiť do jednej veľkej prostredníctvom funkcie VarioHeating. Funkcia rozpoznáva veľkosť hrnca a maximálne flexibilne sa mu prispôsobí. Využíva tak skutočne len energiu, ktorá je potrebná pre daný hrniec a na druhej strane umožňuje tiež využiť takmer akúkoľvek veľkosť hrnca alebo panvice. Funkcia ThermoBoost zvyšuje výkon varných zón. Praktický časovač umožňuje naprogramovať čas automatického vypnutia až do 99 minút.

  • 2 obdĺžnikové varné platne: každá 18 x 18 cm
  • veľká varná plocha: Ø 21 cm
  • malá varná plocha: Ø 16 cm
  • ľavé varné platne kombinovateľné pre flexibilné použitie platní s rozpoznaním hrnca

Bezpečnosť

Indukčná domino varná doska má k dispozícii množstvo bezpečnostných prvkov. Ochrana proti prehriatiu s automatickým vypnutím sa aktivuje v momente, keď je varná doska príliš horúca. Indikátor zbytkového tepla  EcoThermalControl upozorní na to, že sú varné plochy stále horúce. Naviac umožňuje aj aj varenie pomocou zvyškového tepla. Funkcia ThermalRecall si zapamätá akú teplotu ste na varnej doske nastavili a použije ju v prípade, že je varenie krátkodobo prerušené. Bude pokračovať vo varení tam, kde ste prestali. Okrem toho je varná doska vybavená aj detským zámkom, ktorý zabráni nežiadaným zmenám nastavení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 220-240
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7 kW

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Delicatessa 60 Hybrid

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené