Klarstein Delicatessa 77 Hybrid

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
329,00 €

Pôvodná cena 399,90 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 6,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Klarstein Delicatessa 77 Hybrid v čiernom prevedení ponúka optimálne využite priestoru s minimálnou spotrebou energie. K dispozícii má 4 varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Ľavé varné zóny je možné spojiť do jednej veľkej flexi zóny prostredníctvom funkcie VarioHeating (rozpoznanie veľkosti hrnca). Na jednej strane využíva indukčná varná doska Klarstein Delicatessa 77 Hybrid len energiu, ktorá je vhodná pre daný hrniec a na druhej strane umožňuje použitie aj väčšieho hrnca alebo panvice. Všetky varné zóny sú vybavené funkciou ThermoBoost, ktorá zvyšuje ich výkon. Ovládanie pomocou dotykového panelu SenseControl s Touch-to-slide je veľmi jednoduché pomocou posunutia prsta a digitálneho displeja. K dispozícii je aj funkcia časovača pre automatické vypnutie do 99 minút. Po uplynutí nastaveného času sa varná doska vypne alebo vás upozorní zvukovým signálom. Pre bezpečnosť je indukčná varná doska vybavená ochranou proti prehriatiu, automatickým vypnutím, indikátorom zvyškového tepla EcoThermalControl, ktoré upozorní na to, že sú varné plochy stále horúce. Navyše umožňuje aj aj varenie pomocou zvyškového tepla. Funkcia ThermalRecall si zapamätá nastavenú teplotu, a v prípade krátkodobého prerušenia varenia bude neskôr pokračovať, kde prestala. Vybavená je aj detskou poistkou. Šírka 80 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 18 %

Zvážte aj tento produkt

Electrolux EIV744 Electrolux EIV744

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Indukčná varná doska Electrolux EIV744 v čiernom prevedení so skosenými hranami ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom. S funkciou Multiple Bridge môžete vytvoriť viac veľkých oblastí na varenie. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je posuvné dotykové s osvetlením, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Pre prerušenie varenia je veľmi zaujímavá funkcia Pause, ktorá vám ušetrí zbytočné vypínanie, zapínanie a nastavovanie teploty. Varná doska Electrolux EIV744 je vybavená aj minútkou a ukazovateľom času. Nechýba akustický signál.

Základné parametre

  • Šírka: 71 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska Klarstein Delicatessa 77 Hybrid spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokeramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je dotykové ovládanie SenseControl s Touch-to-slide. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým posunutím prsta.

Varné zóny

Indukcia zohrieva feromagnetické dno hrnca, a nie sklenenú plochu varnej zóny. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát a varenie je tak dokonale efektívne. Ak náhodou pokrm vykypí, čistenie varnej dosky je jednoduché, pretože sa jedlo na dosku nepripáli a neprilepí. Varná doska ponúka 4 varné zóny s ukazovateľom zbytkového tepla. 2 kruhové varné zóny vpravo a 2 flexi varné zóny vľavo. Pravá varná zóna s priemerom 28 cm ponúka dostatočný priestor pre varenie vo veľkom hrnci alebo panvici. Flexi zónu je možné využívať ako 2 samostatné varné zóny alebo podľa potreby je možné tieto varné zóny spojiť do jednej veľkej prostredníctvom funkcie VarioHeating. Funkcia rozpoznáva veľkosť hrnca a maximálne flexibilne sa mu prispôsobí. Využíva tak skutočne len energiu, ktorá je potrebná pre daný hrniec a na druhej strane umožňuje tiež využiť takmer akúkoľvek veľkosť hrnca alebo panvice. Funkcia ThermoBoost zvyšuje výkon varných zón. Praktický časovač umožňuje naprogramovať čas automatického vypnutia až do 99 minút.

  • 2 obdĺžnikové varné platne: každá 18 x 18 cm / flexi zóna: 39,5 x 19 cm
  • veľká varná plocha (vpravo, okrúhla): Ø 28 cm
  • malá varná plocha (v strede, okrúhla): Ø 16 cm

Bezpečnosť

Indukčná domino varná doska má k dispozícii množstvo bezpečnostných prvkov. Ochrana proti prehriatiu s automatickým vypnutím sa aktivuje v momente, keď je varná doska príliš horúca. Indikátor zbytkového tepla  EcoThermalControl upozorní na to, že sú varné plochy stále horúce. Naviac umožňuje aj aj varenie pomocou zvyškového tepla. Funkcia ThermalRecall si zapamätá akú teplotu ste na varnej doske nastavili a použije ju v prípade, že je varenie krátkodobo prerušené. Bude pokračovať vo varení tam, kde ste prestali. Okrem toho je varná doska vybavená aj detským zámkom, ktorý zabráni nežiadaným zmenám nastavení.

Pripojené súbory

KLARSTEIN Delicatessa 77 Hybrid návod SK [*.pdf, 918.51 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 80 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Typ horného povrchu: Indukčné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 80 cm
Výška: 5,5 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 12 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: montážna sada

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4
Poistka horákov: Nie

Dizajn

Typ horného povrchu: Indukčné
Malá varná zóna (počet): 1
Štandardná varná zóna: 2
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Nie
Skosené hrany: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 7 kW

Funkcie

iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 10033023

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore