Klarstein Delicatessa Slim biela

  • Doprava zadarmo

Indukčná varná doska, Počet horákov/varných zón: 2, Poistka horákov, Napájanie: 220-240", Celkový príkon dosky: 3,5 kW, Výška: 5,5 cm, Šírka: 29 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 271,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,44 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Indukčná domino varná doska Klarstein Delicatessa Slim v bielom prevedení sa vojde aj do menších priestorov. Ponúka 2 varné zóny s možnosťou ich prepojenia do jednej veľkej flexi zóny. Obe varné zóny sú vybavené funkciou ThermoBoost pre zvýšenie výkonu. Vpredu umiestnené dotykové ovládanie s digitálnym displejom je veľmi praktické a intuitívne. K dispozícii je aj ukazovateľ zostatkového tepla a programovateľný časovač až do 99 minút. Vybavená ochranou proti prehriatiu, automatickým vypnutím aj indikátorom zvyškového tepla. Funkcia Stop&Go si zapamätá teplotu a pokračuje vo varení v prípade, že proces varenia na krátky čas prerušíte. Nechýba praktický detský zámok. Jednoduchá údržba. Šírka 29 cm.

Domino varná doska

Ak varíte len zriedka, alebo máte menšiu kuchyňu, samostane zabudovaná indukčná varná doska Klarstein Delicatessa Slim bude pre vás ideálna. V bielom štýlovom prevedení s indukčným povrchom určite zapadne do vašej kuchyne. Dotykové ovládanie s digitálnym displejom varnej platne je veľmi jednoduché a intuitívne (intenzita od 0-9). Vďaka jednotlivým senzorom jednoducho regulujete výkon každej varnej zóny. Varná platňa sa veľmi ľahko čistí a udržiava.

Bezpečnosť

Indukčná domino varná doska má k dispozícii množstvo bezpečnostných prvkov. Ochrana EcoThermal proti prehriatiu s automatickým vypnutím sa aktivuje v momente, keď je varná doska príliš horúca. Indikátor zostatkového tepla upozorní na to, že sú varné plochy stále horúce. Funkcia ThermalRecall si zapamätá akú teplotu ste na varnej doske nastavili a použije ju v prípade, že je varenie krátkodobo prerušené. Bude pokračovať vo varení tam, kde ste prestali. Okrem toho je varná doska vybavená aj detským zámkom, ktorý zabráni nežiadaným zmenám nastavení.

Varné zóny

Indukcia zohrieva feromagnetické dno hrnca, a nie sklenenú plochu varnej zóny. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát a varenie je tak dokonale efektívne. Varná doska ponúka 2 indukčné varné zóny s ukazovateľom zbytkového tepla. Vďaka rôznemu výkonu dosiek si môžete vybrať výkon, ktorý akurát vyhovuje pripravovanému jedlu a vždy dosiahnete optimálny výsledok. Funkcia ThermoBoost zvyšuje výkon varných zón s rýchlym zohrievaním na 2800 W. Navyše je možné spojiť obe varné zóny do jednej veľkej plochy pomocou funkcie VarioHeating. Praktický časovač umožňuje naprogramovať čas automatického vypnutia až do 99 minút.

  • 1x zóna s výkonom 2000 W

  • 1x zóna s výkonom 1500 W

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 29 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Sklokeramické

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Klarstein Delicatessa Slim biela

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Denisa

26. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná