Klarstein Delicatessa Slim

  • Zľava 14 %
  • Doprava zadarmo

Šírka: 29 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 2, Typ horného povrchu: Indukčné,


Cena 155,00 €

Zľava 14 % z pôvodnej ceny: 179,90 € Zobraziť nápoveď

3,10 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná domino varná doska Klarstein Delicatessa Slim v čiernom prevedení sa vojde aj do menších priestorov. Ponúka 2 varné zóny s možnosťou ich prepojenia do jednej veľkej flexi zóny. Obe varné zóny sú vybavené funkciou ThermoBoost pre zvýšenie výkonu. Vpredu umiestnené dotykové ovládanie s digitálnym displejom je veľmi praktické a intuitívne. K dispozícii je aj ukazovateľ zostatkového tepla a programovateľný časovač až do 99 minút. Pre bezpečnosť je domino varná doska Klarstein Delicatessa Slim vybavená ochranou proti prehriatiu, automatickým vypnutím aj indikátorom zvyškového tepla. Funkcia ThermalRecall si zapamätá teplotu a pokračuje vo varení v prípade, že proces varenia na krátky čas prerušíte. Nechýba praktický detský zámok. Šírka 29 cm.

Domino varná doska

Každá domácnosť, v ktorej sa veľa varí ocení sklokeramickú varnú dosku. Domino varné dosky ponúkaju pestrosť a variabilnosť. Kombináciou sklokeramickej, liatinovej či plynovej varnej dosky si môžete vytvoriť varnú zónu podľa vašej predstavy. Ak varíte len zriedka, alebo máte len maličkú kuchynku, samostane zabudovaná indukčná varná doska Klarstein Delicatessa Slim bude pre vás ideálna. V čiernom prevedení s indukčným  povrchom určite zapadne do vašej kuchyne. Dotykové ovládanie s digitálnym displejom varnej platne je veľmi jednoduché a intuitívne. Vďaka jednotlivým senzorom jednoducho regulujete výkon každej varnej zóny. Varná platňa sa veľmi ľahko čistí a udržiava.

Varné zóny

Indukcia zohrieva feromagnetické dno hrnca, a nie sklenenú plochu varnej zóny. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát a varenie je tak dokonale efektívne. Ak náhodou pokrm vykypí, čistenie varnej dosky je jednoduché, pretože sa jedlo na dosku nepripáli a neprilepí. Varná doska ponúka 2 indukčné varné zóny s ukazovateľom zbytkového tepla. Vďaka rôznemu výkonu dosiek si môžete vybrať výkon, ktorý akurát vyhovuje pripravovanému jedlu a vždy dosiahnete optimálny výsledok. Funkcia ThermoBoost zvyšuje výkon varných zón s rýchlym zohrievaním na 2800 W. Navyše je možné spojiť obe varné zóny do jednej veľkej plochy pomocou funkcie VarioHeating. Praktický časovač umožňuje naprogramovať čas automatického vypnutia až do 99 minút.

Bezpečnosť

Indukčná domino varná doska má k dispozícii množstvo bezpečnostných prvkov. Ochrana proti prehriatiu s automatickým vypnutím sa aktivuje v momente, keď je varná doska príliš horúca. Indikátor zbytkového tepla upozorní na to, že sú varné plochy stále horúce. Funkcia ThermalRecall si zapamätá akú teplotu ste na varnej doske nastavili a použije ju v prípade, že je varenie krátkodobo prerušené. Bude pokračovať vo varení tam, kde ste prestali. Okrem toho je varná doska vybavená aj detským zámkom, ktorý zabráni nežiadaným zmenám nastavení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 29 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Indukčné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Delicatessa Slim

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené