Klarstein FoodLocker Pro

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
59,90 €

Pôvodná cena 65,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vákuovačka Klarstein FoodLocker Pro určená pre vákuové zapečatenie potravín, čím zachováva arómu a čerstvosť potravín až 8-krát dlhšie. Zváračka fólií: zvarí plastové fólie do šírky 30 cm. Sací výkon -0,8 bar, resp. 12 l/min. Všetky funkcie sa ovládajú pohodlne a jednoducho cez dotykový ovládací panel na hornej časti vákuovačky. Jej povrch z brúsenej ušľachtilej ocele zaisťuje luxusný akcent v priestore kuchyne. Balenie obsahuje 5 veľkých a 5 malých vákuovacích vreciek.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 9 %

Zvážte aj tento produkt

Vákuovačka Jata EV104 v bielom prevedení, vhodná na domáce využitie pre zváranie fólií a sáčkov s vákuovaním. Vákuovo uložené potraviny vydržia až 5 krát dlhšie čerstvé a zachovajú si maximum vitamínov a živín. Vyvýja podtlak 0,7 bar. Sací výkon 7 litrov za minútu, čas odsávania 5 sekúnd sú základnými výhodami tohto pomocníka. Ponúka funkciu uzatvorenia a funkciu mäkkého odsávania pre tekuté potraviny (napr. omáčky) a funkciu odsávania pre pevné potraviny. Možnosť použiť s bežnými sáčkami a fóliami s maximálnou šírkou 28 cm.

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vákuovačka Klarstein FoodLocker Pro

 • Maximálny podtlak: cca -0,8 bar
 • Rýchlosť odsávania: cca 12 l/min.
 • 3 mm zvarový spoj
 • Výkon: 120 W
 • Vrátane 5 malých (30 x 21,5 cm) a 5 veľkých (39,5 x 28 cm) vákuovacích vreciek
 • Dva voliteľné časy zvarenia: dlhší čas pre tekutiny a vlhké potraviny
 • Zváračka fólií: jednoduchá, 3 mm zvarový spoj so šírkou do 30 cm
 • Tlačidlo zastavenia pre prerušenie vákuovania
 • Povrch z leštenej ušľachtilej ocele
 • Navíjanie kábla na zadnej strane
 • Napájanie: 220-240 V, 50 Hz

Čerstvé potraviny

S vákuovačkou Klarstein Foodlocker Pro sú z fóliového vrecka odstránené mikróby a oxidačné procesy vzduchu. Tým sa postará až o 8-krát dlhšiu trvanlivosť potravín, zachová čerstvosť arómy a vitamínov a vytvára priestor v chladničke alebo mrazničke!

Vzduchotesne uzavreté jedlá

Marinujte mäso rýchlejšie a efektívnejšie vo vákuovom vrecku. Zmrazte potraviny priestorovo úsporne a chránené pred škvrnami od mrazu. Uchovajte arómu kávy, čaju alebo korenia. Pre varenie spôsobom Sous Vide je vákuové balenie potravín základným predpokladom. Okrem toho si môžete pripraviť vzduchotesne uzavreté jedlá dohromady bez toho, aby navzájom prijímali od seba chuť a arómu.

Jednoduchá obsluha

 S odsávacím výkonom -0,8 bar, resp. 12 l/min. sú fóliové vrecúška až do šírky 30 cm okamžite takmer vzduchoprázdne a v automatickom režime sú bezpečne ihneď zvarené. Ak majú byť zabalené potraviny, ktoré sú citlivé na tlak, ako bobuľové ovocie, žemle alebo sušienky, môže byť proces vákuovania prerušený a opäť spustený stlačením tlačidla. Pre balenie vlhkých potravín môže byť zvýšená intenzita zváračky fólií, čo tiež zaručuje, že zvarový spoj je absolútne tesný. Všetky funkcie sa ovládajú pohodlne a jednoducho cez dotykový ovládací panel na hornej časti vákuovačky Klarstein Foodlocker Pro. Modré LED diódy pritom jasne ukazujú, aký proces je práve využívaný. Pre rýchly štart je zariadenie Foodlocker Pro dodávané rovno s 5 veľkými a 5 malými vákuovacími vreckami.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 37 cm
Hmotnosť: 1,3 g
Výška: 6 cm
Hĺbka: 15 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 10x vákuové vrecko

Ostatné

Kód produktu: 10029742

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore