Klarstein Full House Down Air System

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
699,00 €

Pôvodná cena 899,90 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 13,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska s integrovaným odsávaním Klarstein Full House Down Air System v čiernom prevedení je revolučným spotrebičom, ktorý v sebe kombinuje indukčnú varnú dosku s odsávačom pár. K dispozícii má 4 varné zóny. Dve varné zóny je možné spojiť do jednej veľkej flexi zóny prostredníctvom funkcie VarioHeating (rozpoznanie veľkosti hrnca). Všetky varné zóny sú vybavené funkciou ThermoBoost, ktorá zvyšuje ich výkon. Ovládanie pomocou dotykového panelu SenseControl je veľmi jednoduché a intuitívne. K dispozícii je aj funkcia časovača pre automatické vypnutie do 99 minút. Po uplynutí nastaveného času sa varná doska vypne alebo vás upozorní zvukovým signálom. Pre bezpečnosť je indukčná varná doska s odsávaním Klarstein Full House Down Air System vybavená ochranou proti prehriatiu, automatickým vypnutím, indikátorom zvyškového tepla EcoThermalControl, ktoré upozorní na to, že sú varné plochy stále horúce a tiež funkciou Stop&Go. Navyše umožňuje aj aj varenie pomocou zvyškového tepla. Funkcia ThermalRecall si zapamätá nastavenú teplotu, a v prípade krátkodobého prerušenia varenia bude neskôr pokračovať, kde prestala. Vybavená je aj detskou poistkou. Uprostred varnej dosky je integrovaný odsávač pár s maximálnym výkonom odsávania 270 m³/h. Šírka 77 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 22 %

Zvážte aj tento produkt

ELICA NIKOLATESLA PRIME BL F/83 ELICA NIKOLATESLA PRIME BL F/83

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Indukčná varná doska ELICA NIKOLATESLA PRIME BL F/83 s odsávačom pár - filtračná verzia. Vybavená je najmodernejšími technológiami s výrazným dizajnom s mriežkou uprostred. Vyznačuje sa modernými líniami z vysoko kvalitného materiálu, ktorý kombinuje funkcie oboch prístrojov do jedného produktu. Ide vlastne o sklokeramickú indukčnú varnú dosku so štyrmi varnými zónami, ktorá má uprostred umiestnený ventilačný otvor s intenzívnym vzdušným odťahom. Odsávacia technológia s viacnásobnou filtráciou tak redukuje kuchynské pachy. Vďaka priamej komunikácii s doskou je schopný prijímať informácie z varných zón a automaticky nastaví ideálnu úrovneň odťahu, takže odteraz sa môžete jednoducho sústrediť len na varenie. Maximálny výkon odťahu digestora dosahuje 422 m³/h.

Základné parametre

  • Šírka: 83 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Indukčná varná doska s odsávaním

Nový systém spája v sebe najvyšší štandard vo varení s revolučným integrovaným odsávaním pár. Dokonale kombinuje dva spotrebiče: plne integrovaný digestor a indukčnú varnú dosku. Okrem toho, že ušetríte priestor, jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a vy budete mať skvelo vyzerajúcu kuchyňu. Ak spájate funkčné požiadavky s vysokými nárokmi na dizajn, je pre vás Klarstein Full House Down Air System tou pravou voľbou. Nenechá výpary a pachy z varenia vystúpiť nahor, ale ich odsaje tam kde vznikajú: priamo pri sporáku, priamo z hrnca, panvice či grilu. Plochu varnej dosky môžete jednoducho čistiť. Rovnako jednoducho je udržiavateľná aj mriežka odsávača. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou.

Varné zóny

Indukcia zohrieva feromagnetické dno hrnca, a nie sklenenú plochu varnej zóny. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú plochu priamo do hrnca, bez zbytočných strát a varenie je tak dokonale efektívne. Ak náhodou pokrm vykypí, čistenie varnej dosky je jednoduché, pretože sa jedlo na dosku nepripáli a neprilepí. Varná doska ponúka 4 varné zóny s ukazovateľom zbytkového tepla. Flexi zóny je možné využívať ako 2 samostatné varné zóny alebo podľa potreby je možné tieto varné zóny spojiť do jednej veľkej prostredníctvom funkcie VarioHeating. Funkcia rozpoznáva veľkosť hrnca a maximálne flexibilne sa mu prispôsobí. Využíva tak skutočne len energiu, ktorá je potrebná pre daný hrniec a na druhej strane umožňuje tiež využiť takmer akúkoľvek veľkosť hrnca alebo panvice. Funkcia ThermoBoost zvyšuje výkon varných zón. Praktický časovač umožňuje naprogramovať čas automatického vypnutia až do 99 minút.

  • výkon varnej platne vpredu vľavo: 1800 W (boost/zosilnenie 2000 W)
  • výkon varnej platne vzadu vľavo: 1500 W (boost/zosilnenie 1700 W)
  • výkon varnej platne vpredu vpravo: 1500 W (boost 1700 W)
  • výkon varnej platne vzadu vpravo: 1800 W (boost/zosilnenie 2000 W)

Integrované odsávanie pár

Indukčná varná doska s integrovaným odsávaním je možné inštalovať pre odťah alebo pre recirkuláciu s vhodným príslušenstvom. Odsávač pár je ovládaný pomocou dotykové ovládanie SenseControl rovnako ako varná doska. Maximálny výkon odsávania vďaka systému AeroEfficiency dosahuje 270 m³/h., čo zabezpčuje dostatočný výkon pre varenie. Maximálna hlučnosť dosahuje 54 dB a pri intenzívnom stupni 67 dB. Pre montáž s recirkuláciou alebo odťahom je potrebné dokúpiť vhodné príslušenstvo.

Bezpečnosť

Indukčná domino varná doska má k dispozícii množstvo bezpečnostných prvkov. Ochrana proti prehriatiu s automatickým vypnutím sa aktivuje v momente, keď je varná doska príliš horúca. Indikátor zbytkového tepla  EcoThermalControl upozorní na to, že sú varné plochy stále horúce. Naviac umožňuje aj aj varenie pomocou zvyškového tepla. Funkcia ThermalRecall si zapamätá akú teplotu ste na varnej doske nastavili a použije ju v prípade, že je varenie krátkodobo prerušené. Bude pokračovať vo varení tam, kde ste prestali. Okrem toho je varná doska vybavená aj detským zámkom, ktorý zabráni nežiadaným zmenám nastavení.

Obsah balenia

V balení sa okrem varnej dosky a odsávacej jednotky dodáva: motorová jednotka, kryt odsávacieho otvoru, 2 x flexibilná hadica Ø 15 cm a miska na olej.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine FULLSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.65 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 77 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Maximálny výkon odsávania: 270 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 270 m3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 77 cm
Výška: 30 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 20 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 67 dB

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Dizajn

Typ horného povrchu: Indukčné
Štandardná varná zóna: 4
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Nie
Skosené hrany: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 7,2 kW

Funkcie

iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Možnosť recirkulácie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 10033061

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore