Klarstein Gusteau čierna


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 64 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2950 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 8,


Cena 389,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 429,90 € Zobraziť nápoveď

7,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná elektrická rúra Klarstein Gusteau v čiernej farbe je zaradená v energetickej triede A. Vo vnútornom priestore vstavanej rúry Klarstein Gusteau s objemom 64 litrov šikovne a úsporne upečiete nielen koláč, nákyp alebo pizzu. Ponúka 8 funkcií a navyše disponuje aj manuálnym režimom s jednoducho ovládateľným časovačom varenia a voliteľnými teplotami v rozmedzí 50 a 250 °C. Ovládanie je zrozumiteľné a pohodlné prostredníctvom otočného prepínača s digitálnym displejom. Čistenie je tiež veľmi jednoduché, pretože so systémom PyroClear prebieha prakticky samo. Svojou jednoduchosťou spĺňa všetky požiadavky nekomplikovaného a výkonného kuchynského pomocníka.

 

 

Klarstein Gusteau

Štýlová vstavaná rúra Klarstein Gusteau v čiernej farbe prináša opätovne moderný dizajn a vynikajúci výkon, s ktorým ľahko a rýchlo upečiete všetko od ľahkých koláčov až po moriaka. Jej dizajn pritom vôbec nie je náročný ani prehnaný. Práve naopak, je príjemne jednoduchý a elegantný. K dispozícii máte vodiacu mriežku s piatimi zarážkami na plech na pečenie a grilovací rošt, s ktorými bude príprava rôznych pokrmov hračkou. Časovač odpočítavania a časovač vypnutia uľahčujú pečenie a opekanie. Jednoduché je aj čistenie - vďaka PyroClear.

Funkcie pečenia

Ponúka 8 funkcií, ktorými sú: rozmrazovanie, horný a spodný ohrev, horný a spodný ohrev s ventilátorom, gril, gril s ventilátorom, gril & spodný ohrev, gril & horný ohrev a tiež pyrolýza, spĺňa všetky nároky na nekomplikovaný a výkonný kuchynský sporák. 

PyroClear

Čistenie je tiež veľmi jednoduché, pretože so systémom PyroClear prebieha prakticky samo: Po zapnutí sa dvierka rúry zablokujú a vnútorný priestor sa zohreje na 500 °C. Tuky a iné zvyšky teda nemajú šancu a bez zvyšku sú spálené - môžete si tak ušetriť únavné drhnutie. 

Ďalšie vlastnosti

S triedou energetickej účinnosti A pripravuje šikovne a ekonomicky koláče, nákypy alebo pizzu vo svojom veľkom priestore s kapacitou 64 litrov. Okrem toho vstavaná rúra Klarstein Gusteau ponúka ľahko ovládateľný časovač na odpočítavanie a teplotu nastaviteľnú od 50 do 250 °C.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 64 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2950 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Gusteau čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené