Zvážte aj tento produkt

Klarstein Goldflame V2A Klarstein Goldflame V2A

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.

Efektívny ohrievač Klarstein Goldflame V2A v striebornom prevedení z ušľachtilej ocele, je prenosný spoločník k ohriatiu za chladného počasia, pri aktivitách v exteriéri. Nastaviteľný vykurovací výkon v rozmedzí 5000-12000 W (945 g/h) zaručí vždy správnu teplotu, použitím 5 alebo 11 kg propán/butánovej bomby s maximálnym tlakom 50 mbar. Tepelné žiarenie je zaručené sklenenou trubicou horáka z kamenného skla (plameň horiaceho plynu) a zapaľovanie piezo mechanicky. Zariadenie disponuje taktiež integrovanou poistkou proti prevráteniu a termočlánkom. Konštrukcia odolná voči poveternostným podmienkam s bezpečnostnou mriežkou, 4 šikovné kolieska a pogumované rukoväte uľahčujú manipuláciu. V balení dostanete aj bezpečnostný popruh, predinštalovanú pripájaciu hadicu (1,4 m) a redukčný ventil.

Základné parametre

  • Príkon: 12000 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Príjemná teplota s možnosťou nastavenia kdekoľvek 

Na to aby ste si užili aktivity v exteriéri, či už na verande, terase alebo v záhrade, už nemusíte čakať len na teplé dni. Použitím prenosného ohrievača Klarstein Heatwave V2A vás už chladné počasie nikdy nezastaví a vy si nastavíte príjemnú teplotu kedy sa vám zachce. Vykurovací výkon je možné nastaviť na škále od 5000 W do 11000 W, čo je až 800 g/h. Tento výkon je dosiahnutý využitím plynovej alebo propán/butánovej bomby s maximálnym tlakom 50 mbar. Efektivita je zaručená pomocou tepelného vyžarovania reflektorom a mechanickým piezo zapaľovaním

Vybavenie k jednoduchej manipulácii s vysokou bezpečnosťou

Pri prenosnom ohrievači Klarstein Heatwave V2A je využitá konštrukcia, odolná voči poveternostným podmienkam, z ušľachtilej ocele s bezpečnostnou mriežkou, ktorá chráni zariadenie ako aj prostredie kde je umiestnené, pred nehodou. K tomu taktiež napomáha integrovaná poistka proti prevráteniu, ktorá preruší prívod plynu k horáku v prípade hrozby prevrátenia, bezpečnostný popruh a termočlánok. Manipulácia je uľahčená pomocou 4 šikovných koliesok a pogumovaných rukovätí. Vybavenie zahŕňa predinštalovanú pripájaciu hadicu a aj redukčný ventil.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 11000 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 37 cm
Výška: 136 cm
Hmotnosť: 15 Kg
Dĺžka: 37 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: redukčný ventil

Funkcie

Nastavenie: 5000 W

Energetické údaje

Príkon: 11000 W

Ostatné

Kód produktu: 10029834

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore