Klarstein Hektor

  • Doprava zadarmo

Šírka: 49.4 cm, Maximálna hlučnosť: 68 dB, Trieda energ.účinnosti: D, Typ digestora: Recirkulačný, Maximálny výkon odsávania: 530 m3, Počet motorov: 1


Cena 170,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný digestor Klarstein Hektor v elegantnom bielom prevedení je zaradený do energetickej triedy D. Umiestniť ho je vhodné priamo nad varnú zónu do kuchynskej skrinky. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie za použitia vhodného uhlíkového filtra. Ponúka 3 rýchlosti nastavenia odsávania. Navoliť ich je možné v prednej časti digestora pomocou dotykového ovládania. Maximálny výkon odsávania dosahuje 530 m³/hod. Pracovnú plochu pod digestorom Klarstein Hektor sprehľadňuje integrované LED osvetlenie. K dispozícii má hliníkový tukový filter umývateľný aj v umývačke riadu. Dokonale tak odstráni všetky prebytočné výpary a mastnotu. Praktický je aj časovač do 9 minút.

 

 

Výkon digestora

Vstavaný digestor Klarstein Hektor bude atraktívnym doplnkom pre kuchyňu a navyše spoľahlivo odstráni prebytočné pary, zápach a mastnotu pri varení. Je ideálny pre zabudovanie do kuchynskej skrinky. Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou dotykového ovládacieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 530 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 68 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v bielom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Klarstein 10027530. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 49.4 cm
Maximálna hlučnosť 68 dB
Trieda energ.účinnosti D
Typ digestora Recirkulačný
Maximálny výkon odsávania 530 m3
Počet motorov 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Hektor

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené