Klarstein Ignito Domino


Šírka: 30 cm, Typ varnej dosky: Plynová, Počet horákov/varných zón: 2, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn Viac info


Cena 111,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,22 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Domino varná doska Klarstein Ignito Domino v čiernej farbe ponúka 2 plynové horáky rôzneho priemeru a výkonu. Ovládanie varnej dosky je veľmi jednoduché a praktické pomocou otočných gombíkov s integrovaným elektrickým zapaľovaním. Horáky sú chránené robustnou liatinovou mriežkou, na ktorú je možné bezpečne položiť akýkoľvek kuchynský riad. Povrch varnej dosky Klarstein Ignito Domino je vyrbený z tvrdeného čierneho skla. Je možné ho veľmi jednoducho a pohodlne udržiavať v čistote. Šírka: 30 cm.

Domino varná doska

Každá domácnosť, v ktorej sa veľa varí ocení efektívnu plynovú varnú dosku. Domino varné dosky ponúkaju pestrosť a variabilnosť. Kombináciou sklokeramickej, liatinovej či plynovej varnej dosky si môžete vytvoriť varnú zónu podľa vašej predstavy. Ak varíte len zriedka, alebo máte len maličkú kuchynku, samostane zabudovaná plynová varná doska Klarstein Ignito Domino bude pre vás ideálna. V čiernom prevedení s plynovými horákmi určite zapadne do vašej kuchyne. Samostatné liatinové rošty istia horáky. Jednoduchá obsluha je zabezpečená vďaka integrovanému elektrickému zapaľovaniu v gombíku. Samotné mechanické ovládanie varnej dosky pomocou otočných gombíkov sa nachádza na čelnej strane.

Bezpečnosť na prvom mieste

O bezpečnú prevádzku Vášho spotrebiča sa stará bezpečnostná poistka na každom z horákov. Zamedzí sa tak nebezpečnému úniku plynu do priestoru. Komukoľvek sa môže stať, že od varenia odbehne a polievka vykypí a následne zhasne plameň. No plyn z horáka je stále zapnutý, čím hrozí nebezpečenstvo. Odteraz sa báť nemusíte. Táto skvelá varná doska má bezpečnostné ventily, ktoré automaticky po náhodnom zhasnutí plameňa uzavrú prívod plynu. Tak nepríde k úniku plynu, ani k hroziacemu nebezpečenstvu. Odteraz budete variť maximálne bezpečne.

Vlastnosti

Pri použití správneho riadu na varenie a najvhodnejšieho horáku, môžete dosiahnuť optimálne výsledky vášho varenia. Plynová varná doska je vybavená dvomi horákmi s poistkou plameňa, ktoré sú chránené varnou mriežkou, vyrobenou z liatiny. Jeden horák malý, 1 veľký horák:

  • priemer veľkého horáka: cca 10 cm
  • priemer malého horáka: cca 5 cm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 30 cm
Typ varnej dosky Plynová
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Ignito Domino

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené