Klarstein IVC-30

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.

Cena:
149,90 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,00 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický priemyselný vysávač Klarstein IVC-30 vám umožní suché aj mokré vysávanie v dielňach, na stavbách, alebo aj domácnosti. Dvojkolesový motor s výkonom 1800 W využijete aj v ťažkých podmienkach a k dispozícií je aj možnosť funkcie fúkania. Napájanie je zabezpečené zo siete 230 V/50 Hz pomocou 8 m káblu do schuko zásuvky. Na uloženie nečistôt využijete 30 l nádobu s filtračným košom a penovým filtrom. Vysávanie vám umožňuje 1,5 m plastová hadica s regulátorom, a nastaviteľná kovová trubica 50-80 cm so zberačom. K všestrannosti vysávača Klarstein IVC-30 dopomáha tryska s polstrovanou a štetcovou kefou, ochrana IPX4, stabilný plastový obal a gumové kolieska.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Klarstein Reinraum 2000 Klarstein Reinraum 2000

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.

Viacúčelový priemyselný vysávač Klarstein Reinraum vám umožní suché aj mokré vysávanie veľkorozmerných plôch, najmä pre remeselníkov. Motor s výkonom 2000 W a maximálnym príkonom 3600 W využijete aj v ťažkých podmienkach, kde nájde uplatnenie aj 1600 W zabudovaná elektrická zásuvka. Napájanie je zabezpečené zo siete 230 V/50 Hz pomocou 8 m káblu. Na uloženie nečistôt využijete 60 l nádobu s HEPA filtrom. Vysávanie vám umožňuje 1,7 m vysávacia hadica a teleskopická oceľová rúra 50-80 cm. K všestrannosti vysávača Klarstein Reinraum dopomáha kefa na medzery, kefa s gumenou stierkou, hladká kefa, rýchlouzávery, horná rukoväť, ochrana IP44 a kolieska.

Základné parametre

  • Dĺžka kábla: 8 m
  • Objem: 60 L
  • Príkon: 3600 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelý výkon a funkčnosť uľahčujúce čistenie

Nezáleží na tom či potrebujete vysávať plochy ktoré sú suché alebo mokré, vysávač Klarstein IVC-30 s dvojkolesovým motorom o výkone 1800 W, zaručí čistotu bez akýchkoľvek problémov. Jeho dosah vysávania je naozaj rozsiahly, prostredníctvom 8 m káblu, ktorý sa napája zo schuko zásuvky zariadenia do siete 230 V/50 Hz. V spojení s 1,5 m plastovou hadicou s možnosťou regulácie intenzity vysávania a nastaviteľnou kovovou trubicou v rozsahu 50-80 cm sa dostanete aj do ťažko prístupných priestorov. Zariadenie disponuje aj funkciou fúkania, ktorá je aktivovaná jednoduchým nastoknutím hadice na výstup vzduchu.

Vybavenie ktoré vás posunie dalej 

O vysokú kvalitu a funkčnosť sa postará 30 l nádoba vyrobená z ušľachtilej ocele s veľkou pevnosťou a odolnosťou voči korózií a nánosom nečistôt, filtračný kôš a aj penový filter. Všetky vstupy aj výstupy, ako aj spínacie tlačidlo ON/OFF sú izolované gumovými tesneniami, ktoré ich chránia pred znečistením a vodou. Ochrana IPX4 zaručuje celkovú odolnosť zariadenia voči striekajúcej vode. K základnému vybaveniu patrí aj tryska s integrovanou gumovou lamelou, spolu s polstrovanou a štetcovou kefou a zberač. Manipulácia s vysávačom je jednoduchá vďaka hmotnosti okolo 6,6 kg, stabilnému plastovému obalu s gumovými kolieskami, vpredu pohyblivé, jednoducho odstrániteľným plastovým krytom a veľkou úchytkou, na ľahké uchopenie rukavicami.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dĺžka kábla: 8 m
Objem: 30 L
Príkon: 1800 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Objem: 30 L

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 36 cm
Hmotnosť: 6600 g
Výška: 66 cm
Dĺžka: 35 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kôš, filter, zberač, 2 kefy

Konektivita

Dĺžka kábla: 8 m

Energetické údaje

Príkon: 1800 W
Sací výkon: 1800 W

Materiál

Materiál nádoby: nerez

Ostatné

Kód produktu: 10007543

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore