Klarstein IVC-50

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.

Cena:
199,90 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 8,00 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický priemyselný vysávač Klarstein IVC-50 vám umožní suché aj mokré vysávanie v dielňach, na stavbách, alebo aj domácnosti. Dvojkolesový motor s výkonom 2000 W využijete aj v ťažkých podmienkach kde nájde uplatnenie aj 70 cm uzatvárateľná hadica na odsávanie vody. Napájanie je zabezpečené zo siete 230 V/50 Hz pomocou 8 m káblu do schuko zásuvky. Na uloženie nečistôt využijete 50 l nádobu s HEPA filtrom. Vysávanie vám umožňuje 1,5 m plastová hadica s regulátorom, a nastaviteľná kovová trubica 50-80 cm so zberačom. K všestrannosti vysávača Klarstein IVC-50 dopomáha tryska s polstrovanou a štetcovou kefou, ochrana IPX4, stabilný plastový obal a gumové kolieska.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • 4% späť na NAY Extra kartu
Popis produktu

Skvelý výkon a funkčnosť uľahčujúce čistenie

Nezáleží na tom či potrebujete vysávať plochy ktoré sú suché alebo mokré, vysávač Klarstein IVC-50 s dvojkolesovým motorom o výkone 2000 W, zaručí čistotu bez akýchkoľvek problémov. Jeho dosah vysávania je naozaj rozsiahly, prostredníctvom 8 m káblu, ktorý sa napája zo schuko zásuvky zariadenia do siete 230 V/50 Hz. V spojení s 1,5 m plastovou hadicou s možnosťou regulácie intenzity vysávania a nastaviteľnou kovovou trubicou v rozsahu 50-80 cm sa dostanete aj do ťažko prístupných priestorov. Zariadenie disponuje aj uzatvárateľnou 70 cm hadicou na odsávanie vody s úchytkou, ktorá je vhodná do odtokov, kedže zabranňuje vypusteniu nazbieraného nákladu pred vynorením sa. Vysávač môžete taktiež jednoducho vyprázdniť uvoľnením otočnej osky na jeho boku.

Vybavenie ktoré vás posunie dalej 

O vysokú kvalitu a funkčnosť sa postará 50 l nádoba vyrobená z ušľachtilej ocele s veľkou pevnosťou a odolnosťou voči korózií a nánosom nečistôt a HEPA filter. Všetky vstupy aj výstupy, ako aj spínacie tlačidlo ON/OFF sú izolované gumovými tesneniami, ktoré ich chránia pred znečistením a vodou. Ochrana IPX4 zaručuje celkovú odolnosť zariadenia voči striekajúcej vode. K základnému vybaveniu patrí aj tryska s integrovanou gumovou lamelou, spolu s polstrovanou a štetcovou kefou a zberač. Manipulácia s vysávačom je jednoduchá vďaka hmotnosti okolo 13 kg, stabilnému plastovému obalu s gumovými kolieskami, vpredu pohyblivé, jednoducho odstrániteľným plastovým krytom a veľkou úchytkou, na ľahké uchopenie rukavicami.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dĺžka kábla: 8 m
Objem: 50 L
Príkon: 2000 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Objem: 50 L

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 45 cm
Hmotnosť: 13000 g
Výška: 80 cm
Dĺžka: 46 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kôš, filter, 2 zberače, 2 kefy

Konektivita

Dĺžka kábla: 8 m

Energetické údaje

Príkon: 2000 W
Sací výkon: 2000 W

Materiál

Materiál nádoby: nerez

Ostatné

Kód produktu: 10007544

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore