Klarstein IVC-80

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.

Cena:
349,99 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,00 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický priemyselný vysávač Klarstein IVC-80 vám umožní suché aj mokré vysávanie v dielňach, na stavbách, alebo aj domácnosti. Dvojkolesový motor s výkonom 3000 W využijete aj v ťažkých podmienkach kde nájde uplatnenie aj 70 cm uzatvárateľná hadica na odsávanie vody. Napájanie je zabezpečené zo siete 230 V/50 Hz pomocou 8 m káblu do schuko zásuvky. Na uloženie nečistôt využijete 80 l nádobu s filtrom. Vysávanie vám umožňuje 1,5 m plastová hadica s regulátorom a 2 kovové trubice spolu so zberačmi na suché/mokré sanie. K všestrannosti vysávača Klarstein IVC-80 dopomáha tryska s polstrovanou a štetcovou kefou, ochrana IPX4, stabilný plastový obal a gumové kolieska.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Skvelý výkon a funkčnosť uľahčujúce čistenie

Nezáleží na tom či potrebujete vysávať plochy ktoré sú suché alebo mokré, vysávač Klarstein IVC-80 s dvojkolesovým motorom o výkone 3000 W, zaručí čistotu bez akýchkoľvek problémov. Jeho dosah vysávania je naozaj rozsiahly, prostredníctvom 8 m káblu, ktorý sa napája zo schuko zásuvky zariadenia do siete 230 V/50 Hz. V spojení s 1,5 m plastovou hadicou s možnosťou regulácie intenzity vysávania a 2 kovovými trubicami sa dostanete aj do ťažko prístupných priestorov. Zariadenie disponuje aj uzatvárateľnou 70 cm hadicou na odsávanie vody s úchytkou, ktorá je vhodná do odtokov, kedže zabranňuje vypusteniu nazbieraného nákladu pred vynorením sa. Vysávač môžete taktiež jednoducho vyprázdniť uvoľnením otočnej osky na jeho boku.

Vybavenie ktoré vás posunie dalej 

O vysokú kvalitu a funkčnosť sa postará 80 l nádoba vyrobená z ušľachtilej ocele s veľkou pevnosťou a odolnosťou voči korózií a nánosom nečistôt a filter. Všetky vstupy aj výstupy, ako aj spínacie tlačidlo ON/OFF sú izolované gumovými tesneniami, ktoré ich chránia pred znečistením a vodou. Ochrana IPX4 zaručuje celkovú odolnosť zariadenia voči striekajúcej vode. K základnému vybaveniu patrí aj tryska s integrovanou gumovou lamelou, spolu s polstrovanou a štetcovou kefou a zberač na suché a mokré sanie. Manipulácia s vysávačom je jednoduchá vďaka hmotnosti okolo 27,5 kg, stabilnému plastovému obalu s gumovými kolieskami, vpredu pohyblivé, jednoducho odstrániteľným plastovým krytom a veľkou úchytkou, na ľahké uchopenie rukavicami.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dĺžka kábla: 8 m
Objem: 80 L
Príkon: 3000 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Objem: 80 L

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 55 cm
Hmotnosť: 27000 g
Výška: 94 cm
Dĺžka: 56 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kôš, filter, 2 zberače, 2 kefy

Konektivita

Dĺžka kábla: 8 m

Energetické údaje

Príkon: 3000 W
Sací výkon: 3000 W

Materiál

Materiál nádoby: nerez

Ostatné

Kód produktu: 10007545

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore