Klarstein Kaprun


Príkon: 1800 W, Počet úrovní výkonu: 2, Umiestnenie: Podlahový, Nastaviteľná teplota: Áno, Typ paliva: elektrický,


Cena 199,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 249,00 € Zobraziť nápoveď

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantný elektrický krb Klarstein Kaprun vykúzli realistické ilúzie plameňa v každej miestnosti. Jemné svetlo klamlivo napodobňuje skutočné plamene a tlejúce polená a šíri útulnú, romantickú atmosféru. Energeticky úsporné LED plamene sú úplne nezávislé od funkcie vykurovania aj počas miernych letných nocí. O príjemné teplo sa postará prepínateľná, dvojstupňová funkcia vykurovania s výkonom do 1800 W. Jednoduchá prevádzka krbu sa uskutočňuje priamo na krbe alebo prostredníctvom diaľkového ovládača.

Klarstein Kaprun

  • elektrický kozub s osvetlením a zapínateľnou vykurovacou funkciou
  • vrátane diaľkového ovládača
  • napájanie: 220 - 240 V~/50 Hz
  • rozmery: cca 60 x 66 x 22 cm (Š x V x H)
  • hmotnosť: cca 18,9 kg

Realistické ilúzie plameňa

Elegantný elektrický krb vykúzli realistické ilúzie plameňa v každej miestnosti. Jemné svetlo klamlivo napodobňuje skutočné plamene a tlejúce polená a šíri útulnú, romantickú atmosféru. Vonkajší vzhľad okamžite vyžaruje útulné pohodlie skutočného kozuba.

Príjemné teplo

Energeticky úsporné LED plamene sú úplne nezávislé od funkcie vykurovania aj počas miernych letných nocí. O príjemné teplo sa postará prepínateľná, dvojstupňová funkcia vykurovania s výkonom do 1800 W. Pomocou nastaviteľného časovača sa dá zariadenie jednoducho naprogramovať až týždeň dopredu. 

Jednoduchá prevádzka

Vstavaný termostat meria aktuálnu teplotu v miestnosti, s detekciou otvoreného okna Open Window Detection rozpozná dokonca rýchly pokles teploty a sám vypne krb. Jednoduchá prevádzka krbu sa uskutočňuje priamo na krbe alebo prostredníctvom diaľkového ovládača.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 1800 W
Počet úrovní výkonu 2
Umiestnenie Podlahový
Nastaviteľná teplota Áno
Typ paliva elektrický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Kaprun

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené