Klarstein Lumio Primo retro

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
174,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,48 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Klarstein Lumio Primo retro v čiernom retro dizajne je zaradený do energetickej triedy C. Umiestniť ho je vhodné priamo nad varnú zónu na stenu. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie za použitia vhodného uhlíkového filtra. Ponúka 3 rýchlosti nastavenia odsávania. Navoliť ich je možné v prednej časti digestora pomocou mechanických tlačidiel. Maximálny výkon odsávania dosahuje 430 m³/hod. Pracovnú plochu pod digestorom Klarstein Lumio Primo retro sprehľadňuje osvetlenie pomocou žiaroviek. K dispozícii má hliníkový tukový filter umývateľný aj v umývačke riadu. Dokonale tak odstráni všetky prebytočné výpary a mastnotu. Obsahom balenia sú: 1 x zariadenie,1 x dvojdielny komín, 1 x tukový filter (31 x 26 cm), 1 x výfukové hadice, 1 x montáž, zavesenie, 2 x žiarovky (20 W).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

 

Retro dizajn

Komínový digestor Klarstein Lumio Primo retro bude praktickým a štýlovým doplnkom pre kuchyňu a navyše spoľahlivo odstráni prebytočné pary, zápach a mastnotu pri varení. Atraktívny doplnok je vhodný pre malé a stredne veľké kuchyne. Jeho klasický retro dizajn  pôsobí elegante. Oblúkové zábradlie z leštenej ušľachtielj ocele má mosadzný vzhľad a poslúži aj pre zavesenie drobného kuchynského náradia, panvíc alebo hrcov. Spotrebič je ideálny pre umiestnenie priamo nad varnú zónu na stenu.

Výkon digestora

Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor ponúka 3 stupne výkonu, ktoré si nastavíte pomocou tlačidiel. Maximálny výkon odťahu dosahuje 430 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 65 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až 3 stupňami výkonu. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou 2 žiaroviek, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Klarstein 10027530 (potrebné sú 2 ks). Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom, ktorý je možné umývať aj v umývačke riadu. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 65 dB
Maximálny výkon odsávania: 430 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 430 m3
Počet rýchlostí: 3
Výška komína (min.): 38 cm
Výška komína (max.): 76 cm
Potrebný počet uhl. filtrov: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 32,5 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 8,7 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 2x žiarovka, montážna sada

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 65 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Nerez

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: C
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Energetické údaje

Celková spotreba: 60,3 kWh

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ostatné

Kód produktu: 10028132

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore