Klarstein Osaka (1,5L/500W)

Cena:
32,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,66 €

Dopravu máte zadarmo

POPIS PRODUKTU

Ryžovar Klarstein Osaka 1,5 l s výkonom 500 W a jednotlačidlovou obsluhou pripraví jednoducho a rýchlo chutnú ryžu a tiež jej rôzne variácie. Perfektná príprava je zabezpečená vďaka technológii rovnomerného rozvodu tepla. Po dovarení sa zariadenie automaticky prepne do režimu kde vie uchovať pokrm stále teplý. Ryžovar sa navyše ľahko čistí, pretože nádoba na ryžu je vyberateľná a má nepriľnavý povrch. Súčasťou je sklenená pokrievka s otvorom na únik prebytočnej pary. Praktické sú rukoväte po oboch stranách hrnca a LED kontrolka prevádzky. Bezpečnosť zaisťuje ochrana proti prehriatiu a poistka proti spusteniu prázdneho zariadenia. Súčasťou balenia je odmerka na vodu a naberačka na ryžu. Farba. červená

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Špeciálny elektrický hrniec Tefal RK102811 určený na varenie ryže, s príkonom 500 W. Kapacita hrnca je 3 l, čo je dostačujúce na prípravu viacerých porcií jedla. Výhoda tohto ryžovaru spočíva v tom, že ak ryžu nechcete okamžite konzumovať stačí využiť funkciu a jedlo bude príjemne teplé aj neskôr a vy ho nemusíte opätovne zohrievať. Váš pokrm bude teda aj dlhšiu dobu pripravený na konzumáciu. Aby sa vám jedlo vždy podarilo tak je vnútro hrnca vybavené nelepivým povrchom. Spolu s hrncom dostanete aj praktickú odmerku a lyžičku, a preto si môžete jednotlivé prísady presne odmerať. Praktická sklenená pokrievka je samozrejmou súčasťou spotrebiča.

Základné parametre

 • Celkový čistý objem: 1,8 L
 • Príkon: 500 W
 • Ochrana proti vyvar.vody: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Ryžovar Klarstein Osaka 1,5L

 • Varná nádoba s nepriľnavým povrchom
 • Ovládanie jedným gombíkom
 • Bezpečnostný vypínač
 • Ochrana pred chodom na prázdno
 • Bočné rukoväte
 • LED indikátor
 • Nožičky
 • Napájanie: AC 220-240 V, 50 Hz
 • 30 x 23,5 x 26 cm (ŠxVxH)
 • Hmotnosť: cca 1,8 kg

Jednoduché použitie a čistenie

Pomocou variča na ryžu Klarstein Osaka 1,5 pripravíte v množstve pre celú rodinu ryžu čisto prírodne alebo na rôzne spôsoby. Varič na ryžu tiež možno použiť na prípravu krupice alebo prosa. Obsluha je veľmi jednoduchá. Jednoducho zapnete veľký predný spínač a varič sa zapne. Akonáhle je ryža hotová, varič na prípravu ryže Klarstein sa prepne do termostatického režimu udržiavania tepla pre ryžu al dente, ktorá si aj po niekoľkých hodinách udrží optimálnu teplotu. Perfektné do bufetov alebo pre prípravu sushi.

Ďalšie vlastnosti

Objem jeden a pol litra postačí pre napučanie a uvarenie približne 8 šálok ryže. Vďaka dodávaným odmerkám možno rýchlo odmerať a naplniť perfektné množstvo. Pribalená je lyžica na servírovanie ryže. Vďaka sklenému veku možno neustále kontrolovať priebeh varenia. Vďaka nádobe s nepriľnavým povrchom je umývanie varnej nádoby variča nekomplikované a rýchle. Klarstein Osaka 1,5 zaujme svojím ohnivým červeným dizajnom, ktorý dodá prostrediu svoj ďalekovýchodný pôvab.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový čistý objem: 1,5 L
Príkon: 500 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Zabezp. proti prehriatiu: Áno
Rôzne druhy ryže: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 300 mm
Výška: 235 mm
Hmotnosť: 1800 g
Hĺbka: 260 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: lyžica, odmerka

Dizajn

Celkový čistý objem: 1,5 L

Energetické údaje

Príkon: 500 W

Funkcie

Automatické vypnutie: Áno

Ergonómia

Protišmykové podložky: Áno

Ostatné

Kód produktu: 10029979

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore