Klarstein QuickStick Sous Vide


Časovač: Áno, Objem: 20 L, Uchovanie teploty: Nie,


Cena 169,00 €

3,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ponorný varič Klarstein QuickStick vďaka integrovanému cirkulačnému čerpadlu vytvorí konštantnú teplotu v celom hrnci a tým sú garantované dokonalé výsledky varenia vákuovaného jedla. Varič je určený pre všetky žiaruvzdorné nádoby s kapacitou až do 20 litrov, od výšky 18 cm. Zariadenie Quickstick Sous Vide je vyrobené z ušľachtilej ocele a možno ho ovládať pomocou dotykového LCD displeja. Teplota je nastaviteľná od 50-95 °C s presnosťou +/-0,2 °C. Nechýba ani ochrana proti chodu naprázdno - automatické vypnutie pri nízkom stave vody.

Klarstein QuickStick Sous Vide

  • Zapnutie/vypnutie na displeji
  • Funkcia časovača (00:00 až 59:59)
  • Modrý dotykový LCD displej
  • Spracovanie z ušľachtilej ocele
  • Jednoduchá obsluha a čistenie
  • Priestorovo úsporné skladovanie
  • Výkon: 1300 W
  • Napájanie: 220-240 V; 50 Hz
  • Rozmery: cca 36,7 x 13,5 x 8,8 cm (ŠxVxH)
  • Hmotnosť: cca 1,1 kg

Zdravý proces varenia

Uvedomelo žiť znamená tiež uvedomelo jesť a následne tiež uvedomelé varenie. Klarstein Quickstick je presné zariadenie, ktoré sa snaží presadiť túto filozofiu. Špeciálny proces varenia: Vitamíny a minerály sú zachované vďaka miernemu zahriatiu a zostávajú v jedle obsiahnuté bez ich rozpúšťania vo vriacej vode. To je nielen chutné, ale aj zdravé.

Presné nastavenie teploty

So svojim výkonom 1300 W zohreje zariadenie Klarstein Quickstick až do 2 litrov na 0,5 °C presne. Vďaka vstavanému obehovému čerpadlu je teplota vody udržiavaná konštantne na zadanej hodnote v rozmedzí 50-95 stupňov. Tým sú garantované dokonalé výsledky varenia vákuovaného jedla.

Jednoduché ovládanie

Inteligentný automatický vypínací mechanizmus zabráni vykypeniu alebo pripáleniu pri príliš malom množstve. Takže môžete počas doby varenia bezpečne opustiť kuchyňu. Zariadenie Quickstick Sous Vide je vyrobené z ušľachtilej ocele a možno ho ovládať pomocou dotykového LCD displeja. Okrem postupu sous vide možno zariadenie Quickstick od spoločnosti Klarstein použiť aj pre normálne nízkoteplotné varenie, zohrievanie alebo pre udržiavanie teploty jedál.

Ľahká údržba

Ľahko sa čistí, je priestorovo úsporný a esteticky zaujímavý: Varič sous vide Quickstick od spoločnosti Klarstein robí zdravé varenie hračkou a je pritom profesionálnym zariadením pre laikov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Časovač Áno
Objem 20 L
Uchovanie teploty Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein QuickStick Sous Vide

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené