Klarstein Reinraum 1200

Cena:
79,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Viacúčelový priemyselný vysávač Klarstein Reinraum vám umožní suché aj mokré vysávanie veľkorozmerných plôch, najmä pre remeselníkov. Motor s výkonom 1200 W a maximálnym príkonom 2200 W využijete aj v ťažkých podmienkach, kde nájde uplatnenie aj 1000 W zabudovaná elektrická zásuvka a funkcia dúchadla. Napájanie je zabezpečené zo siete 230 V/50 Hz. Na uloženie nečistôt využijete 30 l nádobu s filtrom. Vysávanie vám umožňuje sacia hadica a 2 vysávacie rúry. K všestrannosti vysávača Klarstein Reinraum dopomáha kombinovaná kefa na medzery a vankúše, kefa s gumenou stierkou, rýchlouzávery, horná rukoväť, držiaky na príslušenstvo, ochrana IP54, 2 pevné a 2 360° kolieskami.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Viacúčelový priemyselný vysávač Klarstein Reinraum Prima umožňuje suché aj mokré vysávanie veľkorozmerných plôch. Motor s výkonom 1200 W a maximálnym príkonom 2200 W využijete aj v ťažkých podmienkach, kde nájde uplatnenie aj 1000 W zabudovaná elektrická zásuvka a funkcia dúchadla. Napájanie je zo siete 230 V/50 Hz prostredníctvom 3,4 m káblu. Na uloženie nečistôt využijete 25 l nádobu s filtrom. Vysávanie vám umožňuje 1,7 m sacia hadica a 2 vysávacie rúry po 44 cm. K všestrannosti vysávača Klarstein Reinraum Prima dopomáha kombinovaná kefa na medzery a čalúnenie, kefa s gumenou stierkou, rýchlouzávery, horná rukoväť, držiaky na príslušenstvo, ochrana IP54 a kolieska.

Základné parametre

  • Dĺžka kábla: 3,4 m
  • Objem: 25 L
  • Príkon: 2200 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelý výkon a funkčnosť uľahčujúce čistenie

Nezáleží na tom aké rozsiahle sú plochy ktoré potrebujete povysávať, alebo či sú suché či mokré, vysávač Klarstein Reinraum s motorom o výkone 1200 W a s maximálnym príkonom 2200 W, zaručí čistotu bez akýchkoľvek problémov. Remeselníci ocenia aj integrovanú 1000 W zásuvku na zariadení, pre priame pripojenie zariadení ako sú píly alebo vŕtačky, čo je veľkou výhodou, keďže prach a piliny si môžete hneď upratať. Jeho dosah vysávania je naozaj rozsiahly, prostredníctvom 3,4 m káblu, ktorý sa napája zo zásuvky zariadenia do siete 230 V/50 Hz. V spojení s vysávacou hadicou a 2 vysávacími rúrami sa dostanete aj do ťažko prístupných priestorov. Zariadenie disponuje aj funkciou dúchadla, na odstránenie lístia. 

Vybavenie ktoré vás posunie dalej 

O vysokú kvalitu a funkčnosť sa postará 30 l nádoba vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s vysokou odolnosťou voči korózií a nánosom nečistôt a zabudovaný trvalý filter. Ochrana IP54 zaručuje celkovú odolnosť zariadenia voči striekajúcej vode. K základnému vybaveniu patrí aj kefa s gumenou stierkou na vodu, kombinovaná kefa na medzery a vankúše. Manipulácia s vysávačom je jednoduchá vďaka 4 gumeným kolieskam, rýchlouzáverom na ľahké vyprázdnenie zásobníka a hornej rukoväti, na ľahké uchopenie rukavicami. Držiaky na príslušenstvo umožnia odložiť si vysávaciu rúru a hadicu priamo na zariadenie, k čo najlepšej efektivite práce.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dĺžka kábla: 3,4 m
Objem: 30 L
Príkon: 2200 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Hladina akustického tlaku: 82 dB
Objem: 30 L

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 34 cm
Hmotnosť: 5300 g
Výška: 58 cm
Dĺžka: 34 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 2 kefy

Konektivita

Dĺžka kábla: 3,4 m

Energetické údaje

Príkon: 2200 W
Sací výkon: 1200 W

Materiál

Materiál nádoby: nerez

Ostatné

Kód produktu: 10029183

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore