Klarstein Reinraum 1800

Cena:
99,90 €

Pôvodná cena 109,00 €
Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Viacúčelový priemyselný vysávač Klarstein Reinraum vám umožní suché aj mokré vysávanie veľkorozmerných podlahových plôch, najmä pre remeselníkov. Motor s výkonom 1800 W a maximálnym príkonom 3400 W využijete aj v ťažkých podmienkach, kde nájde uplatnenie aj 1600 W zabudovaná elektrická zásuvka a funkcia dúchadla. Napájanie je zabezpečené zo siete 230 V/50 Hz pomocou 8 m káblu. Na uloženie nečistôt využijete 30 l nádobu s filtrom. Vysávanie vám umožňuje 1,7 m vysávacia hadica a teleskopická oceľová rúra 50-80 cm. K všestrannosti vysávača Klarstein Reinraum dopomáha kefa na medzery, kefa s gumenou stierkou, hladká kefa, držiaky na príslušenstvo, ochrana IP44 a 360° kolieska.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 8 %

Zvážte aj tento produkt

Viacúčelový priemyselný vysávač Klarstein Reinraum 3-in-1 umožňuje suché aj mokré vysávanie, odsávanie popola a funkciu dúchadla. Motor disponuje výkonom 1800 W pre sací výkon 19 kPa a prietok vzduchu 45 l/s, čo využijete v ťažkých podmienkach, kde nájde uplatnenie aj 1400 W zabudovaná elektrická zásuvka. Napájanie je zo siete 230 V/50 Hz. Na uloženie nečistôt využijete 30 l nádobu s umývateľným filtrom. Vysávanie vám umožňuje sacia hadica a 2 vysávacie rúry a 1 hliníková rúra. K všestrannosti vysávača Klarstein Reinraum 3-in-1 dopomáha kefa na podlahy, nástavec na regály, dýza na čistenie štrbín a rohov, nasávací otvor na popol, horná rukoväť a 4 kolieska.

Základné parametre

  • Dĺžka kábla: 3,4 m
  • Objem: 30 L
  • Príkon: 3200 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelý výkon a funkčnosť uľahčujúce čistenie

Nezáleží na tom aké rozsiahle sú plochy ktoré potrebujete povysávať, alebo či sú suché či mokré, vysávač Klarstein Reinraum s motorom o výkone 1800 W a s maximálnym príkonom 3400 W, zaručí čistotu bez akýchkoľvek problémov. Remeselníci ocenia aj integrovanú 1600 W zásuvku na zariadení, pre priame pripojenie zariadení ako sú píly alebo vŕtačky, čo je veľkou výhodou, keďže prach a piliny si môžete hneď upratať. Jeho dosah vysávania je naozaj rozsiahly, prostredníctvom 8 m káblu, ktorý sa napája zo schuko zásuvky zariadenia do siete 230 V/50 Hz. V spojení s 1,7 m vysávacou hadicou a teleskopickou rúrou z nerezovej ocele v rozsahu 50-80 cm sa dostanete aj do ťažko prístupných priestorov. Zariadenie disponuje aj funkciou dúchadla, na odstránenie lístia. 

Vybavenie ktoré vás posunie dalej 

O vysokú kvalitu a funkčnosť sa postará 30 l nádoba vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s vysokou odolnosťou voči korózií a nánosom nečistôt a zabudovaný trvalý filter. Ochrana IP44 zaručuje celkovú odolnosť zariadenia voči striekajúcej vode. K základnému vybaveniu patrí aj kefa s gumenou stierkou na vodu, kefky na medzery a vankúše a hladká kefa. Manipulácia s vysávačom je jednoduchá vďaka hmotnosti okolo 7,2 kg, 4 kolieskam so schopnosťou otáčania o 360°, rýchlouzáverom na ľahké vyprázdnenie zásobníka a hornej rukoväti, na ľahké uchopenie rukavicami. Držiaky na príslušenstvo umožnia odložiť si vysávaciu rúru a hadicu priamo na zariadenie, k čo najlepšej efektivite práce. Bezpečnosť zaručuje varovný tón a vypnutie vysávače pri plnom zásobníku, ako aj vypnutie pri prevrátení prístroja. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dĺžka kábla: 8 m
Objem: 30 L
Príkon: 3400 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Hladina akustického tlaku: 82 dB
Objem: 30 L

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 34 cm
Hmotnosť: 7200 g
Výška: 66 cm
Dĺžka: 34 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 3 kefy

Konektivita

Dĺžka kábla: 8 m

Energetické údaje

Príkon: 3400 W
Sací výkon: 1800 W

Materiál

Materiál nádoby: nerez

Ostatné

Kód produktu: 10029113

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore