Klarstein Reinraum 3-in-1 vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
109,00 €

Pôvodná cena 139,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Viacúčelový priemyselný vysávač Klarstein Reinraum 3-in-1 umožňuje suché aj mokré vysávanie, odsávanie popola a funkciu dúchadla. Motor disponuje výkonom 1800 W pre sací výkon 19 kPa a prietok vzduchu 45 l/s, čo využijete v ťažkých podmienkach, kde nájde uplatnenie aj 1400 W zabudovaná elektrická zásuvka. Napájanie je zo siete 230 V/50 Hz. Na uloženie nečistôt využijete 30 l nádobu s umývateľným filtrom. Vysávanie vám umožňuje sacia hadica a 2 vysávacie rúry a 1 hliníková rúra. K všestrannosti vysávača Klarstein Reinraum 3-in-1 dopomáha kefa na podlahy, nástavec na regály, dýza na čistenie štrbín a rohov, nasávací otvor na popol, horná rukoväť a 4 kolieska.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 22 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Skvelý výkon a funkčnosť uľahčujúce čistenie

Nezáleží na tom aké rozsiahle sú plochy ktoré potrebujete povysávať, alebo či sú suché či mokré, vysávač Klarstein Reinraum 3-in-1 s motorom o výkone 1800 W pre sací výkon 19 kPa a prietok vzduchu 45 l/s zaručí čistotu bez akýchkoľvek problémov. Remeselníci ocenia aj integrovanú 1400 W zásuvku na zariadení, pre priame pripojenie zariadení ako sú píly alebo vŕtačky, čo je veľkou výhodou, keďže prach a piliny si môžete hneď upratať. Jeho dosah vysávania je naozaj rozsiahly, prostredníctvom dlhého káblu, ktorý sa napája zo zásuvky zariadenia do siete 230 V/50 Hz. V spojení s 2 vysávacími a 1 hliníkovou rúrou sa dostanete aj do ťažko prístupných priestorov. Zariadenie disponuje aj funkciou dúchadla, na odstránenie lístia a funkciou odsávania popola, prostredníctvom hliníkovej rúry a otvoru na popol. 

Vybavenie 3 v 1 ktoré vás posunie dalej 

O vysokú kvalitu a funkčnosť sa postará 30 l nádoba vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s vysokou odolnosťou voči korózií a nánosom nečistôt a zabudovaný umývateľný filter. K základnému vybaveniu patrí aj štrbinová dýza na čistenie rohov a stiesnených priestorov, kefa na čistenie regálov a kefa na podlahy. Manipulácia s vysávačom je jednoduchá vďaka hmotnosti okolo 9,5 kg, 4 kolieskam, rýchlouzáverom na ľahké vyprázdnenie zásobníka a hornej rukoväti, na ľahké uchopenie rukavicami. Bezpečnosť zaručuje varovný tón a vypnutie vysávače pri plnom zásobníku. 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dĺžka kábla: 3,4 m
Objem: 30 L
Príkon: 3200 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Hladina akustického tlaku: 82 dB
Objem: 30 L
Prietok vzduchu: 45 l/s

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 35 cm
Hmotnosť: 9500 g
Výška: 70 cm
Dĺžka: 35 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: filter, 3 kefy

Konektivita

Dĺžka kábla: 3,4 m

Energetické údaje

Príkon: 3200 W
Sací výkon: 1800 W

Materiál

Materiál nádoby: nerez

Ostatné

Kód produktu: 10030310

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore