Klarstein Reinraum 3-in-1

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.

Cena:
109,00 €

Pôvodná cena 139,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Viacúčelový priemyselný vysávač Klarstein Reinraum 3-in-1 umožňuje suché aj mokré vysávanie, odsávanie popola a funkciu dúchadla. Motor disponuje výkonom 1800 W pre sací výkon 19 kPa a prietok vzduchu 45 l/s, čo využijete v ťažkých podmienkach, kde nájde uplatnenie aj 1400 W zabudovaná elektrická zásuvka. Napájanie je zo siete 230 V/50 Hz. Na uloženie nečistôt využijete 30 l nádobu s umývateľným filtrom. Vysávanie vám umožňuje sacia hadica a 2 vysávacie rúry a 1 hliníková rúra. K všestrannosti vysávača Klarstein Reinraum 3-in-1 dopomáha kefa na podlahy, nástavec na regály, dýza na čistenie štrbín a rohov, nasávací otvor na popol, horná rukoväť a 4 kolieska.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 22 %

Zvážte aj tento produkt

Praktický priemyselný vysávač Klarstein IVC-30 vám umožní suché aj mokré vysávanie v dielňach, na stavbách, alebo aj domácnosti. Dvojkolesový motor s výkonom 1800 W využijete aj v ťažkých podmienkach a k dispozícií je aj možnosť funkcie fúkania. Napájanie je zabezpečené zo siete 230 V/50 Hz pomocou 8 m káblu do schuko zásuvky. Na uloženie nečistôt využijete 30 l nádobu s filtračným košom a penovým filtrom. Vysávanie vám umožňuje 1,5 m plastová hadica s regulátorom, a nastaviteľná kovová trubica 50-80 cm so zberačom. K všestrannosti vysávača Klarstein IVC-30 dopomáha tryska s polstrovanou a štetcovou kefou, ochrana IPX4, stabilný plastový obal a gumové kolieska.

Základné parametre

  • Dĺžka kábla: 8 m
  • Objem: 30 L
  • Príkon: 1800 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelý výkon a funkčnosť uľahčujúce čistenie

Nezáleží na tom aké rozsiahle sú plochy ktoré potrebujete povysávať, alebo či sú suché či mokré, vysávač Klarstein Reinraum 3-in-1 s motorom o výkone 1800 W pre sací výkon 19 kPa a prietok vzduchu 45 l/s zaručí čistotu bez akýchkoľvek problémov. Remeselníci ocenia aj integrovanú 1400 W zásuvku na zariadení, pre priame pripojenie zariadení ako sú píly alebo vŕtačky, čo je veľkou výhodou, keďže prach a piliny si môžete hneď upratať. Jeho dosah vysávania je naozaj rozsiahly, prostredníctvom dlhého káblu, ktorý sa napája zo zásuvky zariadenia do siete 230 V/50 Hz. V spojení s 2 vysávacími a 1 hliníkovou rúrou sa dostanete aj do ťažko prístupných priestorov. Zariadenie disponuje aj funkciou dúchadla, na odstránenie lístia a funkciou odsávania popola, prostredníctvom hliníkovej rúry a otvoru na popol. 

Vybavenie 3 v 1 ktoré vás posunie dalej 

O vysokú kvalitu a funkčnosť sa postará 30 l nádoba vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s vysokou odolnosťou voči korózií a nánosom nečistôt a zabudovaný umývateľný filter. K základnému vybaveniu patrí aj štrbinová dýza na čistenie rohov a stiesnených priestorov, kefa na čistenie regálov a kefa na podlahy. Manipulácia s vysávačom je jednoduchá vďaka hmotnosti okolo 9,5 kg, 4 kolieskam, rýchlouzáverom na ľahké vyprázdnenie zásobníka a hornej rukoväti, na ľahké uchopenie rukavicami. Bezpečnosť zaručuje varovný tón a vypnutie vysávače pri plnom zásobníku. 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dĺžka kábla: 3,4 m
Objem: 30 L
Príkon: 3200 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Hladina akustického tlaku: 82 dB
Objem: 30 L
Prietok vzduchu: 45 l/s

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 35 cm
Hmotnosť: 9500 g
Výška: 70 cm
Dĺžka: 35 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: filter, 3 kefy

Konektivita

Dĺžka kábla: 3,4 m

Energetické údaje

Príkon: 3200 W
Sací výkon: 1800 W

Materiál

Materiál nádoby: nerez

Ostatné

Kód produktu: 10030310

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore