Klarstein Reinraum Centaur

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.

Cena:
345,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,90 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Viacúčelový priemyselný vysávač Klarstein Reinraum Centaur je špecialistom na profesionálne čistenie podlahových plôch, pre nebytové priestory aj veľké bytové komplexy. Motor disponuje výkonom 2400 W ktorý využijete v ťažkých podmienkach, kde nájde uplatnenie aj 1200 W zabudovaná elektrická zásuvka. Napájanie je zo siete 230 V/50 Hz prostredníctvom 8 m káblu. Na uloženie nečistôt využijete 100 l nádobu s vymeniteľným filtrom. Vysávanie vám umožňuje 160 cm sacia hadica a 2 vysávacie rúry po 64 cm. K všestrannosti vysávača Klarstein Reinraum Centaur dopomáha kefa na podlahy, dýza na čistenie štrbín, dýza na suché a mokré podlahy, držadlo a 4 kolieska.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Praktický priemyselný vysávač Klarstein IVC-80 vám umožní suché aj mokré vysávanie v dielňach, na stavbách, alebo aj domácnosti. Dvojkolesový motor s výkonom 3000 W využijete aj v ťažkých podmienkach kde nájde uplatnenie aj 70 cm uzatvárateľná hadica na odsávanie vody. Napájanie je zabezpečené zo siete 230 V/50 Hz pomocou 8 m káblu do schuko zásuvky. Na uloženie nečistôt využijete 80 l nádobu s filtrom. Vysávanie vám umožňuje 1,5 m plastová hadica s regulátorom a 2 kovové trubice spolu so zberačmi na suché/mokré sanie. K všestrannosti vysávača Klarstein IVC-80 dopomáha tryska s polstrovanou a štetcovou kefou, ochrana IPX4, stabilný plastový obal a gumové kolieska.

Základné parametre

  • Dĺžka kábla: 8 m
  • Objem: 80 L
  • Príkon: 3000 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelý výkon a funkčnosť uľahčujúce čistenie

Nezáleží na tom aké rozsiahle sú plochy ktoré potrebujete povysávať, alebo či sú suché či mokré, vysávač Klarstein Reinraum Centaur s motorom o výkone 2400 W zaručí čistotu bez akýchkoľvek problémov. Remeselníci ocenia aj integrovanú 1200 W zásuvku na zariadení, pre priame pripojenie zariadení ako sú píly alebo vŕtačky, čo je veľkou výhodou, keďže prach a piliny si môžete hneď upratať. Jeho dosah vysávania je naozaj rozsiahly, prostredníctvom 8 m káblu, ktorý sa napája zo schuko zásuvky zariadenia do siete 230 V/50 Hz. V spojení s 1,6 m vysávacou hadicou a 2 rúrami s dĺžkou 64 cm sa dostanete aj do ťažko prístupných priestorov.

Vybavenie ktoré vás posunie dalej 

O vysokú kvalitu a funkčnosť sa postará až 100 l nádoba vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s vysokou odolnosťou voči korózií a nánosom nečistôt a vymeniteľný filter. Ochrana IP44 zaručuje celkovú odolnosť zariadenia voči striekajúcej vode. K základnému vybaveniu patria aj dýzy na suché a mokré podlahy a dýzy na štrbiny s kefami. Manipulácia s vysávačom je jednoduchá vďaka hmotnosti okolo 24 kg, 4 kolieskam, rýchlouzáverom na ľahké vyprázdnenie zásobníka a hornej rukoväti, na ľahké uchopenie rukavicami. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dĺžka kábla: 8 m
Objem: 100 L
Príkon: 2400 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Objem: 100 L

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 56 cm
Hmotnosť: 24000 g
Výška: 107 cm
Dĺžka: 58 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 3 dýzy, kefa

Konektivita

Dĺžka kábla: 8 m

Energetické údaje

Príkon: 2400 W
Sací výkon: 2400 W

Materiál

Materiál nádoby: nerez

Ostatné

Kód produktu: 10031828

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore