Klarstein Royal Flush Eco


Šírka: 61 cm, Maximálna hlučnosť: 60 dB, Trieda energ.účinnosti: A+, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 458 m3, Počet motorov: 1,


Cena 559,00 €

Zľava 30 % z pôvodnej ceny: 799,00 € Zobraziť nápoveď

11,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný digestor Klarstein Royal Flush Eco v elegantom čiernom prevedení je zaradený do energetickej triedy A+. Zabudovať ho je vhodné priamo do varnej dosky do kuchynskej linky. Pri prevádzke sa digestor vysunie smerom hore. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo s prevádzkou recirkulácie za použitia vhodného uhlíkového filtra. Ponúka 10 rýchlosti nastavenia odsávania. Navoliť ich je možné v prednej časti digestora pomocou dotykového ovládania. Maximálny výkon odsávania dosahuje 458 m³/hod. Pracovnú plochu pod digestorom Klarstein Royal Flush Eco sprehľadňuje integrované LED osvetlenie. K dispozícii má hliníkové tukové. Dokonale tak odstráni všetky prebytočné výpary a mastnotu. Praktický je aj časovač do 10 minút s dodatočným vetraním. Šírka digestora 60 cm. Obsah balenia: motorová jednotka, 2 x tukový filter, montážne príslušenstvo.

 

 

Výkon digestora

Vstavaný digestor Klarstein Royal Flush Eco bude atrakvínym doplnkom pre kuchyňu a navyše spoľahlivo odstráni prebytočné pary, zápach a mastnotu pri varení. Je ideálny pre zabudovanie priamo do dosky kuchynskej linky. Výkon digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Digestor ponúka 10 stupňov výkonu, ktoré si nastavíte pomocou dotykového ovládacieho panelu. Maximálny výkon odťahu dosahuje 458 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 60 dB. Jeho prevádzka je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Skonštruovaný je veľmi efektne v čiernom prevedení, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Pri prevádzke sa jemne vysunie smerom hore a po jej ukončení znovu klesne, kým sa neschová zarovno povrchu pracovnej dosky. Nastaviteľný 10 minútový časovač vyplnutia s dodatočným vetraním dokáže odstrániť výpary pred tým ako sa spotrebič vypne. Mimo toho je tiež vybavený až 10 stupňami výkonu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž do pracovnej dosky a skrinky a jeho šírka je 60 cm. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED pásika, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod digestorom.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Klarstein 10030727. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj hliníkovými tukovými filtrami. Chránia odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytávajú mastnotu vznikajúcu pri varení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá vďaka pohodlnému zaklikávaciemu systému. Navyše je umývateľný ručne alebo v umývačke riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 61 cm
Maximálna hlučnosť 60 dB
Trieda energ.účinnosti A+
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 458 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Royal Flush Eco

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené