Klarstein Skyscraper Ice 4v1 (biely)

Cena:
139,00 €

Pôvodná cena 199,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Klimatizácia Klarstein Skyscraper Ice je priestorovo úsporná veža, ktorá ukrýva hneď funkcie 4 zariadení: ventilátor/chladič vzduchu s dodatočným zvlhčovaním vzduchu a funkciou čistenia vzduchu. Vo svojom najširšom mieste meria ventilátor len 28 cm a hodí sa teda aj do malých zákutí. Ventilátor vanie čerstvý vzduch pre zabezpečenie chladenia v troch rýchlostiach. Pre zlepšenie osviežujúceho efektu má klimatizačné zariadenie aj zapínateľný chladič vzduchu a zvlhčovač vzduchu. Cez 6-litrovú nádrž na vodu sa vzduch pomocou odparovania chladí a následne zvlhčuje. Zariadenie Klarstein je ovládané buď šiestimi intuitívnymi tlačidlami na hornej strane zariadenia, alebo jednoducho diaľkovým ovládačom.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 30 %

Zvážte aj tento produkt

Klarstein Maxfresh Black je kombináciou chladiča vzduchu a ventilátora s funkciou zvlhčovania. Možnosť nastavenia 3 úrovní výkonu a 3 režimov. Intuitívne ovládanie pomocou LED displeja s panelom a 6 tlačidlami, k dispozícii diaľkové ovládanie. Odnímateľný filter odstraňuje zo vzduchu prach a nečistoty. Praktická funkcia časovača umožňuje pohodlné, časovo riadené používanie. Flexibilné premiestňovanie vďaka kolieskam na spodnej strane. Farba: čierna.

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 51 dB
 • Diaľkové ovládanie: Áno
 • Maximálny výkon: 65 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skyscraper Ice, 4 v 1 White

 • 3 rýchlostné stupne: nízky, stredný, vysoký
 • 3 prevádzkové režimy: normálny, noc a príroda
 • Nočný režim: zníženie rýchlosti až po automatické vypnutie
 • Prírodný režim: zosilňujúca a slabnúca rýchlosť ventilátora
 • Časovač: nastaviteľné automatické vypnutie v 0,5 hodinovom takte až do 7,5 hodiny
 • Kapacita nádrže na vodu: 6 litrov
 • Ionizácia vzduchu pre odstránenie pachov a baktérií
 • Ukazovateľ hladiny vody
 • 2 chladiace balíčky pre zvýšenie účinnosti
 • Ovládací panel a displej na hornej strane zariadenia
 • Moderný, priestorovo úsporný vežový dizajn
 • Vypínač na hornej strane zariadenia
 • Ekonomická prevádzka, príkon len 45 W
 • Prietok vzduchu 500 m³/h - ideálne pre stredné až veľké miestnosti
 • Zapínateľná oscilácia o 180°

Netradičná konštrukcia

4 v 1 Skyscraper Ice od spoločnosti Klarstein ponúka osviežujúco netradičnú konštrukciu, ktorá  je inšpirovaná žiarivo bielym mrakodrapom a už svojim tvarom a farbou podporí túžbu po chladnom, čerstvom vzduchu a jemnom vánku. Priestorovo úsporná veža šikovne zjednocuje ventilátor, chladič a zvlhčovač vzduchu. Vo svojom najširšom mieste meria ventilátor len 28 cm a hodí sa teda aj do malých zákutí. Jeho moderný dizajn ho ideálne začlení do priestorov kancelárie alebo obývacej izby, ale je opticky dosť neutrálny aj pre umiestnenie v klasickom prostredí.

3 rýchlosti chladenia

Prepínateľná oscilácia umožňuje nakloniť horné dve tretiny zariadenia Klarstein Skyscraper v 180° zľava doprava a späť. Tým sa optimálne posunie aj vzduch vo väčších priestoroch. Pre splnenie všetkých Vašich požiadaviek môže byť ventilátor prestavený z normálnej prevádzky na nočný a prírodný režim. Počas nočného režimu sa ventilátor v 30 minútovom rytme prepne na najbližšiu nižšiu rýchlosť a nakoniec sa vypne, prírodný režim pridáva a uberá rýchlosť ventilátora, čo napodobňuje prirodzený vietor.

Osviežujúci efekt

Klimatizačné zariadenie má aj zapínateľný chladič vzduchu a zvlhčovač vzduchu. Cez 6-litrovú nádrž na vodu sa vzduch pomocou odparovania chladí a následne zvlhčuje. Dva dodávané chladiace balíčky môžu teplotu vody dodatočne znížiť, a tým významne zvýšiť účinnosť chladenia. Oba balíky plnia svoju funkciu štyri hodiny, potom musia načerpať znova chlad v mrazničke. Okrem chladenia vzduchu má zariadenie Skyscraper pre vzduch aj ionizačnú/čistiacu funkciu. Nasatý vzduch je najprv filtrovaný pre odstránenie častíc prachu a nečistôt, a potom je ionizovaný kvôli odstráneniu nepríjemných pachov ako cigaretový dym a choroboplodných zárodkov.

Jednoduché ovládanie

Zariadenie Klarstein je ovládané buď šiestimi intuitívnymi tlačidlami na hornej strane zariadenia, alebo celkom pohodlne malým okrúhlym diaľkovým ovládaním. Podsvietený displej zobrazuje v zrozumiteľných piktogramoch zvolené nastavenia. Cez ovládací panel aj pomocou diaľkového ovládania možno naprogramovať časovač, ktorý sa dá nastaviť v polhodinových intervaloch, aby sa po maximálne 7,5 hodine vypol.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Diaľkové ovládanie: Áno
Maximálny výkon: 45 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Klarstein
Počet rýchlostí: 3
Výkon ventilátora: 45 W
Automatické otáčanie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 28 cm
Hmotnosť: 6 g
Výška: 95 cm
Hĺbka: 28 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: diaľkové ovládanie

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Maximálny výkon: 45 W

Ergonómia

Rozsah oscilácie: 180 °

Ostatné

Kód produktu: 10028303

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore