Klarstein Stavanger Black (čierny)

 • Zľava 20 %

Typ zvlhčovača: Ultrazvukový, Objem vodného zásobníka: 3500 ml, Ionizátor: Nie, Čistenie vzduchu: Nie,


Cena 39,90 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 49,90 € Zobraziť nápoveď

0,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Úsporný zvlhčovač vzduchu Klarstein Stavanger Black s kompaktnými zaoblenými tvarmi je ideálny pre zlepšenie klímy v miestnosti. S príkonom len 25 W je vhodný pre dlhodobú prevádzku. O praktické a jednoduché ovládanie sa postará otočný regulátor umiestnený na prednej strane zariadenia. Pri maximálnom odparovacom výkone ponúka zvlhčovač až 12 hodín nepretržitej prevádzky. Zvlhčovač sa pri minutí vody automaticky vypne a rozsvieti sa LED dióda upozorňujúca na potrebu naplnenia. Vďaka aromatickej funkcii si pomocou zvlhčovača môžete v miestnosti vytvoriť príjemné ovzdušie. Zásobník na vodu disponuje objemom 3,5 litra. Výkon odparovania: do 300 ml/h. Čierna farba.

Klarstein Stavanger Black

 • Zapínanie/vypínanie na prednej strane zariadenia
 • Zásobník na vodu: 3,5 litra
 • 12 hodín nepretržitej prevádzky pri maximálnom odparovacom výkone 
 • Automatické vypnutie pri prázdnej vodnej nádrži
 • LED dióda upozorňujúca na potrebu naplnenia
 • Funkcia vypnutia pri odobratí vodnej nádrže
 • Aromatická funkcia pre pridanie bežných aromatických a vonných olejov
 • Jednoduché ovládanie pomocou otočného regulátora
 • Výkon odparovania: do 300 ml/h
 • Farba: čierna

Bojovník so suchým vzduchom

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Klarstein Stavanger zvyšuje pohodu a aktívne pomáha udržať vaše zdravie. Suchý vzduch pri kúrení dráždi dýchacie cesty aj oči a zvyšuje náchylnosť k chorobám. Tu pomôže veľmi jednoducho zvlhčovač vzduchu.

Jemná, osviežujúca hmla

Zvlhčovač Stavanger od spoločnosti Klarstein celé hodiny jemne zvyšuje vlhkosť alebo ju udržiava na príjemnej úrovni. Pomocou otočného regulátora možno nastaviť odparovací výkon plynule až na hodnotu 300 ml/h a úplne ho prispôsobiť všetkým osobným prianiam a pocitu pohody. Úplne bez tepla transformuje ultrazvukový rozprašovač vodu na jemnú, osviežujúcu hmlu, ktorá sa jemne distribuuje v miestnosti. Tým dýchajú jednoduchšie nielen ľudia a zvieratá, aj rastliny sa mu poďakujú čerstvým vzhľadom a intenzívnym rastom. Drevený nábytok takto stráca nevzhľadné pukliny, menej vŕzga a jeho povrch sa dlhšie leskne.

Prevoňajte si priestor obľúbenou vôňou

Pre ďalšiu pohodu má zvlhčovač vzduchu Stavanger od spoločnosti Klarstein k dispozícii aj aromatickú podložku. Omočením pár kvapkami aromatického oleja sa v miestnosti postará o príjemnú vôňu a vytvorí v miestnosti uvoľňujúcu atmosféru.

Príjemné funkcie - príjemný dizajn

Ak je nádržka na vodu prázdna alebo sa odoberie zo základne zariadenia, osviežovač vzduchu zastaví svoju funkciu. Ak je 3,5-litrová nádrž prázdna, rozsvieti sa aj LED dióda a upozorňuje na potrebné naplnenie. Vizuálne presvedčí Klarstein zvlhčovač vzduchu kompaktnými, zaoblenými tvarmi. Tyrkysová nádrž na vodu a luxusná čierna konštrukcia sa farebne dopĺňajú a perfektne začlenia toto zariadenie do obytného aj kancelárskeho prostredia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ zvlhčovača Ultrazvukový
Objem vodného zásobníka 3500 ml
Ionizátor Nie
Čistenie vzduchu Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Klarstein Stavanger Black (čierny)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené